Vybavte si dílnu kvalitním nábytkem

Rádi trávíte svůj čas v dílně, anebo vlastníte firmu s dílenským provozem? Pokud ano, určitě víte něco o tom, že základem každé úspěšně zvládnuté činnosti je bezesporu pořádek. Ne, v prostoru plném poházeného náčiní a nástrojů se efektivně pracovat nedá. Spousta kutilů vybavuje svou garáž či dílnu nábytkem pocházejícím z interiéru. Ten ale v žádném případě nedokáže splnit veškeré požadavky kladené na bezpečnost. Nástroje mnohdy skříně či police rozřežou, zbrousí nebo jinak naruší. Proto se vyplatí vsadit na kvalitní dílenský nábytek. Jaký by měl být?

Bytelné dílenské skříně

Základem dílny by měly být kvalitní kovové skříně. Ty jsou na jednu stranu bytelné a na druhou stranu poměrně lehké, a tak s nimi lze manipulovat. Kov je nehořlavým materiálem splňujícím požadavky na bezpečnost. Navíc do těchto skříní umístíte jakékoli nástroje, dílce anebo cokoli jiného. Předměty mohou být klidně ostré a konstrukci nedokážou nijak ublížit. Bez problémů si navíc interiér skříně uzpůsobit vašim potřebám.

Mobilní dílenské pracoviště

Výbornou volbou do jakéhokoli dílenského provozu je moderní dílenský vozík. Toto pojízdné pracoviště s kvalitními koly a konstrukcí vám nabídne nářadí vždy, když ho budete potřebovat. Jen si dejte pozor na to, aby disponoval otočnou brzdou a také pojistkami proti nechtěnému výsuvu šuplíků. Určitě se soustřeďte i na jeho bytelnou konstrukci a ostatní užitné vlastnosti.

Nezapomeňte na vybavení šatny

U profesionálního provozu se vyplatí myslet na prostor pro zaměstnance. Ti se potřebují převléct a mít zkrátka určité místo pro sebe. Důležitou roli v šatně hrají především kvalitní šatní lavice. Měly by být do jisté míry pohodlné a také odolné vůči mechanickému poškození. Optimální volbou je z hlediska materiálů kombinace kovu a dřeva. Stejně tak myslete i na kovové šatní skříně s věšáky a háčky. Právě tady si pohodlně uschováte pracovní oděv. Nakoupit si výhodně veškeré zmiňované vybavení můžete v eshopu společnosti Polak CZ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *