Schovejte úrodu nebo seno pod rychle smontovanou halu

Montovaná hala je jednoduchým, rychlým a levným řešením pro zemědělce, kteří potřebují okamžitě schovat své výnosy před sluncem a povětrnostními vlivy, stejně jako před nezvanými hosty. Tyto haly jsou jednoduché na montáž, jak si popíšeme v následujících řádcích, ovšem dalším pozitivem je, že se dají snadno propojit s již stávající budovou. Nemusíte se tedy pouštět do složité výstavby zastřešených zděných hal či skladišť, když na stávající prostory pouze navážete montovanou halu.

Za několik týdnů máte postavený sklad

Jednoduchá montáž spočívá v tom, že nejsou třeba žádné betonové základy a ani patky. Haly jsou firmou POLAK CZ s.r.o. stavěny na konkrétním povrchu – betonu, hlíně, zemině a dalších površích. Před stavbou je pouze nutné přeměřit prostory, kde hala bude stát, aby rozměry montované haly nekolidovaly s velikostí požadovaného pozemku. Vaše montovaná hala od Polak může už za pár týdnů stát. Pokud si přejete montovanou halu, na webu společnosti jsou detailní technické detaily staveb, virtuální prohlídky nabízených produktů – například textilních hal, hangárů, jízdáren, sportovních a zemědělských hal i jednotlivá zastřešení. V případě vašeho zájmu o konkrétní halu nezapomeňte vypsat do poznámky požadavky na délku, šířku a výšku haly, tvar střechy. Obratem vám bude zaslána cenová kalkulace.

Možnost osvětlení, odvětrání a opláštění

Montované haly od haly-polak.cz je možné propojit s již stojícím objektem – budovou, kancelářemi, jiným skladem – díky propojovacím krčkům. Nový montovaný sklad lze kdykoliv rozšířit a zvětšit podle dané situace nebo konkrétních potřeb. K montovaným skladovacím halám se dodává osvětlení, odvětrávání a opláštění. Odvětrávání zajišťují nainstalované střešní turbíny a stěnové žaluzie. Tím se zamezí srážení vlhkosti na plášti haly a odvrátí se poškození skladovaných materiálů. Hala může mít nehořlavý barevný plášť, který si díky dlouhé životnosti udrží svůj odstín mnoho let. Vaše hala bude vždy k nepřehlédnutí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *