V Letňanech se prodávají byty snů

Ne náhodou jsou Letňany považovány za jednu z nejoblíbenějších pražských lokalit. Vyznačují se skvělou občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností. Za rohem tady máte všechno, co k životu potřebujete. Proto není divu, že v Letňanech rostou stále nové moderní byty. Aktuálně třeba rezidence Element Letňany.

Nové byty Praha 9 leží v Tupolevově ulici na dohled od Obchodního centra Letňany, kde objevíte nejen spoustu obchodů, ale i kadeřnictví, opravny obuvi, veřejnou knihovnu a nespočet dalších služeb. Najdete zde také kino. Kdo raději sportuje, ocení zimní stadion, víceúčelovou sportovní halu, kryté kurty a aquacentrum Lagoon. Škol a školek je tady několik, v blízkosti domu Element se nachází rovněž zdravotnické středisko. Co více ještě potřebujete?

Novostavba pro aktivní obyvatele

Rezidenční projekt Element Letňany je vhodný zejména pro aktivní obyvatele. Na věku nezáleží. Skvělé zázemí tady budou mít rodiny, bezdětné páry, jednotlivci i aktivní senioři. Ostatně pro jednotlivce jsou připraveny jednopokojové byty s kuchyňským koutem, mladé rodiny zase ocení spíš 3+kk. Případně je možné spojit dva byty do jednoho velkého.

Každý byt disponuje komorou, sklepem, ve vchodech jsou kolárny a kočárkárny. Nové byty Praha o velikosti 2+kk a 3+kk mají přidělené i parkovací stání.

Levné bydlení pro každou peněženku

V poslední době se hodně hraje na nízké provozní náklady a projekt Element Letňany se toho drží. Topení je napojené na centrální síť Pražské teplárenské, obyvatelé díky tomu nemusí řešit provoz a revize plynového kotle. Většina bytů je rovněž vybavena rekuperační jednotkou. Vhodná izolace a dobře provedená okna jsou dalšími prvky, které přispívají k nízkým provozním nákladům.

Moderní byty na první pohled

Ptáte se, jak takové moderní bydlení vypadá? Nahlédněte na web www.element-letnany.cz, kde jsou k vidění i vizualizace koupelen. Najdete tam také veškeré informace o cenách a době nastěhování.

Za projektem Element Letňany stojí společnost Geosan Development, která buduje třeba i nové byty Praha 5 v Rezidenci Vrchlického.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *