Jaké stroje se používají ve stavebnictví?

Ve stavebním průmyslu nachází uplatnění různé stavební stroje, především pak jeřáby. Současný trh je rozmanitý a narazíte na celou řadu pomocníků, které vám usnadní a urychlí práci. Stavební společnosti se bez jeřábů jednoznačně neobejdou, ovšem velice důležitou roli hrají také vakuové manipulátory a technika, přísavky na sklo, schodolezy a podobně. V následujících řádcích vám představíme, s jakými stroji se jednoznačně setkáte.

Mobilní jeřáby

V posledních šedesáti letech získaly jeřáby značky Valla významné postavení, ostatně není se čemu divit, protože jsou takřka bezporuchové, což je ve stavebnictví velice důležité. Pokud tedy chcete zdvihnout břemeno těžké 90 tun, s mobilním jeřábem je to naprosto bez problémů. Bezpečnost je navíc na prvním místě. Případné opravy stavebních strojů však svěřte do rukou profesionálů.

Přívěsné jeřáby

Další možností jsou přívěsné jeřáby, s nimiž je práce na stavbách bezpečná a efektivní. Disponují dálkovým ovládáním, zvládají práci za každého počasí a nechybí jim ani moderní zabezpečení. S přívěsným jeřábem zvládnete snadno realizovat jakýkoliv stavební projekt. Nezapomeňte ani na revize jeřábů, které prodlouží jejich životnost.

Vakuová technika

V neposlední řadě na stavbách použijete vakuovou techniku, se kterou snadno zvednete skla, panely, kameny a další materiály. Úchop je pevný, a proto můžete potom se vším perfektně manipulovat. Do vakuové techniky patří ještě manipulátory, což jsou pomocníci na skleněné tabule, sendvičové panely a další prvky.

Jestliže hledáte specialistu na stavební stroje, jeřáby a vakuovou techniku, obraťte se na společnost Uplifter CZ s.r.o., která v daném segmentu působí dlouhá léta. Poskytuje komplexní služby nejen pro stavební firmy. Svou techniku prodává i pronajímá. Stačí se podívat do nabídky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *