Speciálem měsíce je v Břeclavi burger bez masa

Alča s Honzou strávili sedm let v zahraničí, kde poznávali nová jídla a chutě. Pak se rozhodli vrátit domů a v Břeclavi navázat na úspěšný odkaz Kantýny. Začali servírovat Burgery a dirty fries, slaví s nimi úspěchy.

Takové dobré hamburgery Břeclav ještě neviděla. Podnik Mezi bulky se nesnaží být obrovskou restaurací. Jde o malé bistro s 16 místy k sezení, o to osobnější zážitek si však návštěvníci odnesou. A zážitky budou i chuťové. V Mezi bulky zažijete dosud nepoznané chutě.

Co mohou, to si sami vyrobí, zbytek kupují od lokálních dodavatelů

Kečup, majonéza, nakládaná zelenina nebo omáčky jsou surovinami, které si v podniku sami vyrábí. To, co vyrobit nemohou, nakupují od prověřených dodavatelů, od těch lokálních. Maso odebírají z rodinné formy rudimov v CHKO Bílé Karpaty. NeMaso si taktéž vyrábí. Ano, myslí se i na vegetariány a vegany, na své si zde přijde opravdu každý.

V nabídce jsou rovnou dva veganské burgery, zkrátka ale nepřijdou ani milovníci kusu masa. Sázkou na jistotu je Classic cheese, pro odvážlivce je přichystaný Mordor s jalapeño papričkami.

Specialita měsíce je veganská

Vlastní NeMaso se jim v Mezi bulky opravdu daří. Důkazem toho je také fakt, že za burger měsíce byl tento měsíc zvolen Beef-ish, burger s trhaným NeMasem, křupavými smaženými batáty, nakládanou zeleninou, meruňkovým chutney, salátema domácí sriracha mayo. Kdybyste však nevěděli, že je burger bezmasý, ani byste to nepoznali.

Kde najdete Mezi bulky?

Toužíte ochutnat, jaký nejlepší burger Břeclav nabídne? Podnik Mezi bulky najdete na ulici Národních hrdinů 18. Otevřeno je denně kromě pondělí od odpoledních do večerních hodin, nebo do vyprodání. Přijďte tedy raději včas. Od úterý do pátku se otevírá v pět hodin, v sobotu a neděli už ve čtyři. Svůj burger nebo hranolky si můžete objednat také online přes OneMenu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *