Firemní polokošile, které jsou kvalitní a zároveň i elegantní

V posledních několika letech se zvýšil zájem o firemní oblečení, ostatně není se čemu divit, protože se jedná i o jakýsi benefit ze strany zaměstnavatelů. Pokud tedy plánujete jednotný dress code, dbejte na to, abyste sladili styl oblékání s celkovou firemní kulturou. Stejně tak vás potěší, že společenské oblečení pro pracovníky je daňově uznatelný náklad.

Šaty dělají člověka, což zejména ve světě obchodu a podnikání platí dvojnásobně. Chcete na zákazníka udělat dobrý první dojem? V takovém případě myslete i na styl oblékání ve firmě jako takové.

Obchodníci i další pracovníci by měli působit reprezentativně

Obchodní zástupci si oblíbí firemní polokošile, neboť jsou pohodlné, současně ale elegantní. Určitě byste nechtěli, aby obchodník přišel na schůzku s důležitým klientem v roztrhaných kalhotech a vytahaném tričku. V polokošilích stráví zaměstnanci celý den, a proto je nezbytné sáhnout po vskutku kvalitním materiálu.

polokošile firemní je dobré, že si na ně můžete nechat natisknout logo své společnosti. Jakmile obchodní zástupce dorazí k potenciálnímu klientovi, okamžitě si ho spojí s vaším podnikem. Vybrat si můžete z pestré palety barev. Jakousi klasikou jsou černá a bílá, ovšem nemusíte se bát ani odvážnějších odstínů.

Firemní oblečení je daňově uznatelný náklad

Pokud chcete firemní oblečení zahrnout do nákladů, je nezbytné splnit jednu podmínku, musí se totiž jednat o takzvané stejnokroje. Stejnokroj je takové oblečení, jež se od běžného odlišuje, má vyšité logo společnosti. I ve vnitřních předpisech uveďte, že zaměstnanci mají povinnost nosit pracovní oděv při výkonu zaměstnání. Jakmile nastavíte interní předpisy, je možné takové oblečení vnímat jako daňově uznatelný náklad.

Jestliže hledáte dodavatele firemního oblečení, obraťte se na velkoobchod Xfer.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *