Nechte se oslnit krásou rezidence Hadovitá na Praze 4

Praha jako taková je nejrychleji se rozvíjejícím městem České republiky v mnoha oblastech. Nezaostává ani vývoj bydlení a obytných prostor. V poslední době se začíná klást čím dál tím větší důraz na souznění člověka, městského života a přírody v jednom, a díky tomu vnikají úžasné projekty na rezidence přímo uprostřed samotné Prahy.

Jedním ze zářných příkladů tohoto počínání se stala i Rezidence Hadovitá, která již brzy nabídne potenciálním zákazníkům 76 nových bytů a ateliérů v městské části Praha 4 – Michle.

Bližší informace o vznikající rezidenci na Praze 4

Rezidence Hadovitá vyroste na svažitém terénu, přesněji na Michelské stráni. Pro samotné architekty projektu z Arx Studio byla tato skutečnost opravdovou výzvou, které se zhostili na výbornou. Ačkoli to neměli z hlediska terénu, požadavků a nároků vůbec jednoduché.

Vytvořit za těchto podmínek moderní bydlení plné světla, komfortu a prostoru skutečně nebylo jednoduché, ale nakonec se podařilo vtisknout život jedinečnému návrhu budov, který přirozeně kopíruje svažitý terén a celkově působí velmi nadčasový dojmem. Už teď je jisté, že se projekt dočká zejména kladných ohlasů a o zájemce nebude mít nouzi.

Rezidence Hadovitá skýtá budoucím obyvatelům velké množství benefitů nejen z pohledu atraktivní lokality a moderního bydlení. V blízkosti rezidence se nachází veškerá občanská vybavenost, kterou lidé k běžnému životu potřebují.

  • Restaurace, obchod i sportoviště v blízkém okolí
  • autobusová zastávka 2 minuty chůze, zastávka tramvaje 10 minut chůze
  • škola a lékárna v těsné blízkosti, stejně tak bankomat

Nemusíte se tedy obávat, že byty v Praze Michli by vás nějakým způsobem omezovali v občanském životě. Právě naopak. Všechno budete mít doslova po ruce.

Pokud jste tedy začali nad byty Praha 4 v Rezidenci Hadovité opravdu přemýšlet, neváhejte a navštivte oficiální stránky projektu, kde se dozvíte ještě daleko více informací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *