Chcete, aby vám váš volný byt vydělával? Pronajímejte ho!

Být vlastníkem nemovitosti v Praze v podobě bytu znamená se také o ni dobře starat. Jestliže přímo v bytě nebydlíte, určitě přemýšlíte, jakým vhodným způsobem ho využít, aby vám přinášel co nejlepší užitek. Už jste někdy slyšeli o krátkodobém pronájmu nemovitostí?

Krátkodobý pronájem nemovitostí

Volný byt můžete nabídnout k pronájmu zájemcům, kteří by rádi Prahu navštívili a nechtějí bydlet přímo v hotelu. Pro některé návštěvníky je totiž příjemnější strávit čas raději v prostředí bytu než v neosobním hotelovém pokoji. Byt na ně dýchá svojí specifickou atmosférou, která tak ještě dotváří celkový dojem z návštěvy hlavního města. Proč toho nevyužít, když se tato možnost nabízí?

Přenechte správu pronájmu odborníkům

Jestliže si sami netroufáte na pronájem bytu, můžete využít služeb správce pronájmu Letmein.cz, jež má s tímto oborem už bohaté zkušenosti a je jedničkou ve správě krátkodobých pronájmů v Praze. Svým zákazníkům z řad pronajímatelů bytů umí nabídnout komplexní služby. Nejen že byt připraví na profesionální focení a prezentaci na rezervačních portálech Airbnb, Agoda, Tripadvisor, Expedia nebo Booking.com, ale také se o vaše hosty dobře postará. To znamená, že je osobně přivítá a bude se jim po celou dobu pobytu věnovat.

Současně správa Airbnb nabízí optimalizaci příjmů z pronájmu díky špičkovému software a týmu vyškolených expertů, kteří maximalizují výnosy z pronajatých bytů. A protože je o byty nutné také pečovat, aby byly stále přichystané v bezvadném stavu, zajistí vám Letmein.cz i úklid bytu nebo opravu toho, co se uvnitř pokazilo.

Kalkulaci ceny získáte na internetu

Cena správy krátkodobého pronájmu je stanovená podle toho, jestli se rozhodnete pouze pro on-line správu nebo kompletní služby. O kalkulaci pronájmu si lze zažádat prostřednictvím webové stránky, na níž zadáte potřebné údaje. Informace s nabídkou pak obdržíte do 24 hodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *