Zrcadlové skříňky jsou úžasně praktické

Praktické, vkusné a tak krásné! Ano, přesně těmito výrazy bych popsala perfektní zrcadlové skříňky, které jsem si pořídila do své nové koupelny v našem novém vysněném domě. Oproti klasickému zrcadlu spatřuji v těchto skříňkách hned několik užitečných výhod a sice jsou opravdu velmi vkusné, což já, která si potrpím na detailech, velmi oceňuji a kvituji, dále jsou naprosto famózně praktické, protože pojmout všechny mé kosmetické produkty není vůbec jednoduché a tato zrcadlová skříňka to naprosto zvládla. Jedním slovem tak musím říci, že netuším, jak jsem doposud bez tohoto praktického pomocníka v koupelně, mohla vůbec existovat.

Zrcadlové skříňky jsou okouzlující

Díky tomu, že jsem si pořídila rovnou dvě zrcadlové skříňky, již nemusím vůbec řešit žádný úložný prostor a to z toho důvodu, že ho mám, více než dosti. Již si vůbec nedokážu představit klasický model skříňky a zrcadla, které by bylo někde daleko nad nimi. Kromě toho, že mi v koupelně vznikl dostatek úložného prostoru, mám své kosmetické produkty schovány mimo dosah očí veškerých návštěv a také mimo dosah dětí, které dosáhnou naprosto všude a jsou až příliš zvědavé. Nejedna z mých návštěv mi rovněž můj „rozmar“, jak mou koupi skříněk nazývá můj manžel, pochválila a chtěla prozradit, kde jsem takto fascinující skříňky sehnala.

Můj muž si k nim rovněž našel svou cestu

Můj manžel příliš kosmetických produktů v koupelně nemá, to je pravda, ovšem holicího náčiní má až příliš. Tudíž jsem mu navrhla, že si do naší nové zrcadlové skříňky může své holicí produkty uložit s tím, že mu na ně vyhraním místo, na které rozhodně nebudu žádným způsobem zasahovat. Souhlasil a dnes si v koupelně každé ráno „chrochtá“ nad tím, jak mám vše po ruce a nemusí nic shánět v jedné skříňce či v šuplíku. Dokonce již i sám uznal, že jsem udělala dobře, když jsem tyto skříňky pořídila a rozhodně mi je již nevyčítá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *