Upevňovací rolety bez vrtání pro plastová okna

Úspěchy technologické revoluce potěší zejména muže, a to především s ohledem na nové produkty na trhu stavebních materiálů. Již několik let, jsou obzvláště populární rolety na oknech, které nevyžadují vrtání.  Kromě toho není potřeba zvýšit žaluzie a i bez vrtání mají pěkný vzhled. Důležitá vlastnost – snadnost instalace, která spočívá pouze v přítomnosti magnetických držáků nebo speciální pásky. Kabely, upevňovací žaluzie neumožňují jim se prohýbat a okenní kliky lze snadno otevřít, a na parapet si můžete klidně postavit pěknou vázu.

Výhody rolet bez vrtání

Navzdory tomu, že rolety (látkové rolety či jiný materiál) jsou na trhu stavebních hmot dlouhou dobu, mnozí spotřebitelé ještě stále raději kupují obyčejné okenice, kde je zapotřebí vrtání. Ale všechno se změnilo díky různým designových nápadům, které nabízejí různé vzory. Kromě toho volba textilních rolet je založena na jednoduchosti montáže a možnosti použití jako uměleckého předmětu.

Výhody rolet

Výzdoba – látkové rolety vám umožní vytvořit zajímavé vzory (panely, paravány);

ochrana před nadměrným slunečním vlivem – pomocí průsvitné tkaniny můžete získat rozptýlené světlo, spolehlivá ochrana vnitřku před pohledy z vnějšku;

ochranné impregnace rolety – to umožňuje impregnaci záclony, jež ani časem nevyblednou;

systém BLACK-OUT – tento systém má multimediální projektor, který umožňuje zatemnit okna v noci nebo jej použít za velmi slunečného dne;

snadná instalace – tento druh žaluzií vám nemusí montovat odborník, zvládnete to sami;

příznivá cena –  kvůli moderní technologii výroby;

spolehlivost a jednoduchost – to jsou vlastnosti válcovací konstrukce. Tento box může být připojen ke stropu, na stěně, okenním rámu nebo dokonce jen na skle.

Tento typ instalace je vhodnější pro nájemníky, protože mnozí majitelé nesmí vrtat v nájemním bytě. Moderní plastové okenní systémy, které nezahrnují vrtání, nabízejí použití magnetů, svorky nebo lepicí pásky.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *