Uložte si do telefonu kontakt na elektro pohotovost

Doba se mění. Zatímco v dřívějších dobách byl skoro každý muž schopen opravit základní problémy v domácnosti, dnes je na většinu úkonů nutné pozvat profesionály. Není to jen tím, že by muži byli méně šikovní, nýbrž také technologickým vývojem. Pračky, televize, sporáky a další spotřebiče jsou dnes komplikovanější a pokročilejší, laik je opravit nedokáže.

Rozbil se vám elektrický spotřebič? Nefunguje zásuvka? Potřebujete vyměnit jističe? Došlo u vás doma k elektro havárii? Nefunguje proud a dodavatel elektřiny se tváří, že závada není na jeho straně? Přesně v těchto případech pomůže elektrikář Praha 7. Tedy v případě, kdy žijete v Praze 7. Bez funkční elektřiny lze žít jen těžko a je nejlepší, když pomoc přijde brzy. Proto je vhodné zavolat si někoho, kdo to k vám nemá daleko.

Pomoc do 60 minut i o víkendu

Nehody a závady na elektroinstalaci se neptají, jestli je zrovna pracovní den, víkend, den či noc. Elektrikář Praha 8 z Elektro Elefant s.r.o. je schopen zasáhnout kdykoliv, 7 dní v týdnu a 24 hodin denně. Stačí zvednout telefon, nahlásit závadu na nonstop telefonní linku a do 60 minut může být u vás doma.

Elektro Elefant s.r.o. sdružuje zkušené elektrikáře, již jsou pravidelně přezkušováni a mají znalosti všech potřebných norem a předpisů. Je certifikovaným smluvním partnerem EON, ČEZ a PRE. Kromě Prahy dojíždí i do okolních míst, vesnic a měst.

Jak si počínat v případě poruchy?

Nesnažte se závadu opravit svépomocí, pokud nemáte elektrikářské vzdělání, jde totiž o život. Jediné, co byste měli udělat, je vypnout hlavní jistič. Pak zvedněte telefon a zavolejte odborníky.

Elektrikáře samozřejmě nemusíte volat pouze při poruše. Mohou vám také nainstalovat domácí telefon nebo zvonek, zapojit nové svítidlo nebo elektrospotřebič, vyměnit vypínače, zásuvky, jističe apod. Uložit si do telefonu kontakt na elektrikáře se vám určitě bude hodit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *