Stěhování strojů o velké hmotnosti svěřte do rukou profesionálů

Stěhování je méně oblíbená činnost, zejména pokud plánujete přesouvat strojní zařízení a těžká břemena. V takovém případě se neobejdete bez různých dokumentů, povolení a třeba i pojištění. Jestliže potřebujete převézt vybavení výrobního podniku do větších prostor, není nic jednoduššího než se obrátit na specializovanou společnost.

O bezproblémový přesun strojního zařízení se vám postarají odborníci se správnou technikou a odpovídajícími zkušenostmi. Celý proces je docela náročný.

AIS EURELO je specialista na stěhování

V daném segmentu se dlouhá léta pohybuje společnost AIS EURELO, která poskytuje přesun strojního zařízení a těžké techniky nejen v rámci České republiky, ale klidně i do zahraničí. V oblasti působí už více než 40 let, a tím pádem má vskutku bohaté zkušenosti a celou řadu spokojených zákazníků, s nimiž má společnost navázanou dlouhodobou spolupráci.

Zkrátka nestačí přijet, naložit stroje a odvézt na místo určení. Celému procesu předchází důkladné plánování, které zahrnuje i demontáž strojů, dále pak plánování samotné cesty, protože ne všechny komunikace povolují převážení těžkých břemen. Samozřejmostí je i pojištění přepravy na odpovídající částku.

Jakmile se stroje odpojí a rozmontují, za pomocí různých manipulátorů a jeřábů či vysokozdvižných vozíků se jednotlivé části nakládají do kamionu. Všechny prvky se ukotví, čímž se eliminuje riziko poškození.

V okamžiku, kdy je zásilka doručena na místo určení, společnost se vám postará o přesun přímo tam, kde stroje potřebujete. Postará se také o připojení ke zdrojům energie, aby se vaši pracovníci mohli rovnou pustit do práce.

Stěhování strojů po celém světě

V podstatě nezáleží na tom, jestli chcete přesouvat strojní zařízení v rámci České republiky, nebo je potřebujete přemístit do zahraničí, protože AIS EURELO dokáže zařídit opravdu cokoliv.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *