STĚHOVÁNÍ BYTŮ PRAHA

Kvalitně, rychle, spolehlivě. Pokud jsou pro vás právě tato tři slova stejně tak důležitá jako pro naši firmu, pak si budeme rozumět. Stěhování bytů Praha je dynamicky se rozrůstající firma, která zajišťuje komplexní služby v dané oblasti. Díky vstřícným podmínkám a proklientskému přístupu se stala vyhledávanou ne jen pražskými občany, ale i lidmi z širokého okolí.

A s čím vám tedy vlastně můžeme pomoci? Zajišťujeme levné stěhování bytů po Praze, České republice i Evropě. Nabízíme stěhování bytů, rodinných domů či kanceláří, to vše v mezinárodním měřítku. Náročnější klienti jistě ocení službu full service stěhování, což ve zjednodušeném překladu znamená, že necháte vše zcela v naší režii. Tento druh nabízené služby, známý také pod pojmem door to door, znamená, že u zakázky nemusíte být dokonce ani fyzicky přítomni. Vše s vámi dopředu domluví naši zaměstnanci, pečlivě zaevidují, zakreslí plánky a postupy celého stěhování, vše reálně provedou a vy se vrátíte ve chvíli, kdy bude celá práce hotova.

Mezi další nabízené služby patří vyklízení pozůstalostí a nemovitostí, ekologická likvidace, montáž a demontáž nábytku, doprava a obalový materiál. Vše zajišťujeme rychle, levně, a s ohledem na aktuální situaci. Těžká břemena, křehké materiály či předměty atypického tvaru pro nás nejsou překážkou. Pro konkrétní představu o ceně a možnostech stěhování bytů kontaktuje s dostatečným časovým předstihem naše odborníky, kteří vám se vším ochotně poradí.

Pokud si chcete stěhování bytů v Praze ještě více zpříjemnit, doporučujeme před celým procesem provést pár následujících tipů, které mohou výrazně ušetřit čas, a tím i peníze. Připravte si dopředu seznam předmětů, které budou stěhovány, pečlivě poznamenejte, zda je třeba nějakému věnovat speciální péči. Po té si objednejte bezplatnou prohlídku naším technikem, namyslete rozvržení nábytku v novém bydlišti, a v neposlední řadě zajistěte vhodné parkovací prostory pro stěhovací dodávku v den akce.

Pokud se na nás obrátíte, budeme se vám věnovat a pomůžeme vše naplánovat tak, abyste se přestěhovali bez jakýchkoli stresů a nepříjemných situací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *