Stěhování bytů, kanceláří i vyklízení sklepů přenechejte odborné stěhovací službě

Vystěhování bytu do nového, vyklizení kanceláře, stěhování nábytku se nemusí stát obávanou noční můrou, pokud máte k ruce spolehlivé pomocníky. Těmi je myšlena stěhovací firma, která se přesně v termínu dostaví na místo, pomůže s taháním těžkých břemen, jež dopraví na dané místo určení a ještě pomůže s rozmísťováním v nových prostorách.

Tahání těžkých břemen, stěhování do zahraničí, půjčování obalového materiálu

Profesionální stěhovací služby působí jak v hlavním městě, tak pomáhají v dalších okresech a krajích, a dokonce zajistí stěhování levně i do zahraničí. Zapůjčení krabic a dalšího obalového materiálu je samozřejmě v kompetenci té samé společnosti. Pokud se bojíte balení velkých a těžkých břemen, zanechejte tuto starost pracovníkům Pražské stěhovací služby.

Vyklízení obřích knihoven, pozůstalostí, sklepů a půdních prostor

Ovšem nemusí se jednat pouze o stěhování bytů. Pražské stěhovací služby se zvládnou postarat o vyklizení kancelářských prostor i rozměrných knihoven. Nepříjemnou záležitostí pro pozůstalé bývá vyklízení bytů po zemřelých příbuzných. Nechce-li se vám do této smutné náležitosti osamoceně, vezměte si k ruce profesionály a jejich práci můžete pouze dirigovat a koordinovat. Rovněž ti, jimž se příčí vyklízení sklepů nebo půdy kvůli možnému prachu, jsou alergičtí na špínu, bojí se pavouků, mají jedinečnou šanci přenechat „špinavou“ práci odborné vyklízecí firmě.

Pražská stěhovací služba zajišťuje dopravu zdarma v rámci metropole

Levné stěhování je výhodné zejména pro Pražany a lidi zde působící. Doprava po hlavním městě je zajišťována zdarma, bezplatné jsou rovněž předběžné prohlídky stěhovaných prostor. Non-stop služby jsou i ve svátcích poskytovány bez zvláštních příplatků. Bez doplatku je rovněž stěhování do pátého patra. Přeprava nábytku a dalších břemen je jištěna s pomocí moderních vozů a pojištěním stěhovaného majetku. K dispozici jsou také skladovací prostory pro břemena, jež nemohou být uskladněna ihned po vystěhování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *