Sen o moderním rodinném domě v Praze může být skutečností. Aktuální nabídce od FINEPu je těžké odolat!

Koronavirová krize nadělala v oboru realit pořádný zmatek. Odborníci se na budoucím vývoji realitního trhu nemohou shodnout, a zatímco někteří očekávají stagnaci, jiní naopak mírný nárůst nabídky a poptávky, a to především v oblasti hlavního města. Mnoha zájemcům o vlastní bydlení se tak nyní honí hlavou zcela zásadní otázka – je nyní správná doba na koupi nemovitosti? Záleží na úhlu pohledu, ale obecně není důvod transakci odkládat. Pokud máte spadeno na moderní rodinné domy v Praze, mohlo by se vám zamlouvat bydlení v některém z projektů od FINEPU.

Rodinné domy Štěrboholy

Bydlení v řadových rodinných domech osloví každého, kdo preferuje klid a zároveň chce mít na dosah ruky přírodu, jakožto i široké možnosti volnočasového vyžití – především provozování sportovních a relaxačních aktivit v nedalekém přírodním parku Hrušov.

Projekt Rodinné domy Štěrboholy se nachází mezi starší zástavbou Štěrbohol a Dolními Měcholupy a plynule navazuje na projekt bytových domů s názvem Malý háj. Okolí láká krásnou přírodou i přítomností zbrusu nového sportovního areálu či nedalekého areálu Golf Hostivař.

Pohodovému bydlení v Praze nelze nic vytknout ani z hlediska občanské vybavenosti. Lokalita si sice zachovala vesnický charakter, ale přesto se v bezprostřední blízkosti nachází všechny základní služby, spoustu příležitostí k nakupování pak nabízí Retail Park Štěrboholy a Europark Štěrboholy.

Rodinné domy v Britské čtvrti

Komu se nezamlouvají Štěrboholy, může se po novostavbě poohlédnout jinde. FINEP má rodinné domy na prodej také ve Stodůlkách – městské části Prahy 5. Jedná se o řadové domy a dvojdomy spadající do úspěšného projektu Britská čtvrť.

V pořadí již třetí etapa moderních městských rodinných domů nabízí komfortní bydlení s podlahovou plochou až 166 m², prostornou privátní zahradu a velmi příjemné okolí plné relaxačních ploch a zeleně. Nedaleko Britské čtvrti se navíc nachází administrativní komplex City West se zajímavými pracovními příležitostmi.

Aktuální informace o developerských projektech od FINEPU najdete na finep.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *