Potřebujete hypotéku? Využijte RX Finance

Pro novou hypotéku nemusíte chodit daleko, můžete si ji vyřídit přímo u nás v kanceláři RE/MAX Anděl. Společně projdeme a srovnáme nabídky všech bank a vybereme pro vás tu nejvýhodnější možnost. A navíc ušetříte spoustu času.

A proč si vybrat zrovna služby RX Finance? V případě, kdy z nějakého důvodu nezískáte hypoteční úvěr, vrátíme vám rezervační poplatek. Všechny detaily vyřídíme přímo v naší realitní kanceláři RE/MAX Anděl, takže nemusíte obíhat jednotlivé banky. Naše služby jsou bezplatné, protože jsou hrazeny přímo bankovními domy.

RX Finance je přímou dceřinou společností RE/MAX, což zaručuje maximální součinnost a propojení s realitním obchodem. To znamená, že veškerá jednání probíhají na jednom místě, stejně jako záležitosti týkající se nákupu bytu či domu.

V RX Finance na vás čekají odborníci, kteří se zabývají vyřizováním hypoték pro své klienty již více než 10 let, a někteří z nich mají bohaté zkušenosti ze samotných počátků tohoto trhu. Pomohou vám při výběru a schválení úvěru, podepsání smlouvy a také při procesu čerpání hypotečního úvěru.

Díky silné značce RE/MAX pro vás dokážeme v bankách zajistit zcela výjimečné podmínky. Kromě toho vám ulehčíme administrativní zátěž a mnoho času. Ten můžete věnovat raději výběru vysněného domova.

S námi vyřídíte hypotéku rychle a bezplatně. Vyřízení a správa hypotéky je u nás zcela zdarma, nemusíte se tak bát žádných skrytých poplatků. Zároveň nenarazíte na žádné průtahy, naši makléři vědí, na koho se obrátit a jak urychlit celé vyřizování hypotéky. Úvěr tak získáte v co nejkratším možném čase.

Pokud budete potřebovat jakékoliv doplňkové služby týkající se pořízení nové nemovitosti, tak vám rovněž pomůžeme. Můžeme pro vás zajistit pojištění nemovitosti na míru. Z nabídky pojišťoven tak sestavíme ideální řešení pro co nejlepší ochranu vašeho nově nabytého majetku. Stejně tak se v RX Finance můžeme společně podívat na stavební spoření, investice či jiné možnosti úvěrů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *