Poradíme vám, jak udržovat činžovní dům čistý a voňavý

Nemůžete se se sousedy domluvit na tom, kdo a kdy bude vytírat schody, společné prostory, výtah, natož kdo umyje okna a utře prach v mezipatrech na policích s květinami? Nebojte se svěřit tuto nutnou práci profesionální firmě. Budete mít jistotu pravidelného úklidu bez zbytečného dohadování, remcání a vzájemné sousedské řevnivosti. Úklidové firmy v Praze a okolí se postarají nejen o pořádek v činžovních domech, ale i o prostranství okolo nich.

Přenechejte starost o čistotu profesionálům, ušetříte si čas, síly a nervy

Pravidelný úklid, o který se starají úklidové firmy v Praze, obsahuje vytírání schodiště, chodeb, výtahů, občasné mytí oken v předem domluvených intervalech a případné čištění bytových jednotek nebo kanceláří i komerčních prostor. Sklepní prostory nebo půdy si také zaslouží častou péči, a ani tuto starost si nemusíte nakládat na vlastní bedra. Pokud se na schůzi nájemníků domluvíte na částce, již budou partaje pravidelně platit na společný účet, zjistíte, že platby za uklízení nejsou nijak přehnané v poměru cena a výkon. Vždyť není nad to bydlet v příjemném, čistém a voňavém prostředí.

Nezapomeňte ani na zametení si před vlastním prahem – je to vaše vizitka

V portfoliu společnosti, která se vám postará o vnitřní prostory domu, jsou pochopitelně i údržba zeleně v Praze a okolí, sekání trávy v Praze, prořezávání stromů, dřevin, keřů, hrabání listí a sněhu. Vždyť k čemu vám bude perfektně vyvoněný dům, když jeho okolí bude vypadat jako smetiště? Samozřejmě o vyvážení popelnic se postará technická správa komunikací, ovšem takové uklízení sněhu už je na majitelích pozemku, potažmo domu, před nímž sníh leží.

Pomoc s údržbou zeleně, sadů a parků je neocenitelná

Správci parků a veřejných prostranství musejí často řešit, jaká firma se jim o pěkné trávníky, zálivku, sekání, atd. postará. Stejná společnost, jež dovede opečovat prostranství kolem soukromých domů, může zajistit i pravidelnou údržbu veřejných prostranství, parků a sadů. Rovněž majitelé pozemků a velkých travnatých či zalesněných ploch v Praze obvykle nemají čas a kapacity na udržování svých latifundií, mohou tedy oslovit specialisty se zkušenostmi se zahradničením a údržbou zeleně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *