Pojištění, která kryjí vaši domácnost před problémy budoucnosti

Bydlení ve vlastní domácnosti je snem většiny obyvatel České republiky, ačkoli cesta k tomuto cíli je poměrně trnitá. Když opomeneme samotný proces stavby, živě si dokážeme představit, kolik ušetřených peněz bude potřeba obětovat. Jelikož pořízení domácnosti rozhodně není levnou záležitostí, jistě nechcete, aby vás nečekaná událost o všechen majetek připravila. Není však třeba se hned stresovat, k většímu pocitu bezpečí dopomůže speciální pojištění.

Pojištění, bez nichž se vaše domácnost prostě neobejde

Nebezpečí dnes číhá na každém rohu a v případě vlastní domácnosti tomu samozřejmě není jinak. Proto se určitě vyplatí vložit peníze a důvěru do pojištění majetku a odpovědnosti. První varianta je naprostou nezbytností pro majitele domu ve výstavbě, bytu v osobním vlastnictví, rodinného domu, budovy s podnikatelskou činností či domácnosti jako takové. Uveďme si konkrétní příklad. Ve vašem hnízdečku lásky dojde ke zkratu na elektromotoru, který způsobí škody nebývalých rozměrů. Ty byste asi v daném momentě a bez přípravy těžko uhradili z vlastních kapes, že? Právě proto vám pojištění majetku kryje záda.

Pojištění odpovědnosti se zas hodí v případech, kdy zaviníte poškození majetku druhé osoby na základě běžné, občanské činnosti. Může se kupříkladu stát, že zapomenete utáhnout kohoutek v panelovém domě a vytopíte sousedy pod vámi. Škody se pak mohou vyšplhat do závratných výšin. Zmíněné pojištění ovšem vezme úhradu na sebe.

Pojistit sebe i domácnost můžete z pohodlí domova

Žijeme v moderní společnosti, kterou ovlivňuje především internet. Jeho pomocí komunikujeme s přáteli, nakupujeme a také uzavíráme důležité smlouvy. Pojistit se u ERGO pojišťovny online je otázkou několika minut. Stačí jen vyplnit pravdivé informace o sobě a svém objektu, nechat si spočítat konečnou sumu a na základě vlastního uvážení pak rozhodnout, zda-li vám podoba smlouvy vyhovuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *