Osvětlení příjezdové cesty a cesty ke dveřím

Máme novou garáž a budujeme ještě příjezdovou cestu, která povede zahradou. Jaké jsou možnosti osvětlení? Internetové obchody mají širokou nabídku a ve vašem případě lze použít více typů osvětlovacích těles.

Jedním z nich jsou zápustná pojezdová světla, která můžeme umístit po obou stranách cesty. Přijedeme-li už za tmy, dovedou nás bezpečně až k vratům do garáže a přesně nás navedou na vjezd. Podobnou službu udělají venkovní stojací lampy, které nám osvětlí také chodník k obytnému domu a pěšinky v zahradě. Tato sloupková osvětlovací tělesa působí navíc velmi dekorativně a ve vhodném provedení mohou doplnit zahradní kompozici či samy působit jako solitér. 

Jak nejlépe osvětlit garážová vrata a vchod do domu ?

I zde je více možností. V nabídce je venkovní nástěnné osvětlení v nejmodernějším provedení i v retro vzhledu. Máme-li vstupy opatřené stříškou, použijeme závěsných těles, nejlépe s pohybovými čidly. I na kterékoli stávající osvětlení je možné nainstalovat tato čidla, která zajistí rozsvícení světel, jakmile se přiblížíme. Nemusíme je rozsvěcet klasickým vypínačem, takže když přijedeme nebo přijdeme, máme už světlo. Ke dveřím se tak dostaneme bezpečně a klíče v kabelce najdeme snadno. Zhasnou sama a my se nemusíme vracet z domu ven, abychom zhasli u garáže. Příjemné!

Chceme-li osvítit celou garáž nebo jinou budovu, případně zajímavou část naší pěstěné zahrady, použijeme reflektory. I ty už mají zabudována čidla pohybu. Svítidla s čidlem, která reagují na pohyb, mohou přispět i k bezpečnosti našeho domova, protože rozsvícením světla odhalí případného vetřelce na zahradě.

Všechna venkovní osvětlovací tělesa jsou také v LED provedení, jsou vyrobena z kvalitních materiálů, odolná proti dešti, prachu a písku, vzdorují slunečnímu záření.

Je třeba jen správně vybrat, nejlépe tak, aby venkovní osvětlení tvořilo s typem domu a zahradou působivý celek. Navštivte internetový obchod www.ledmat.cz a vyberte sobě na míru!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *