Nad Chuchelským závodištěm se nacházejí nové vystavěné moderní vily

Vily na prodej, nacházející se v městské části Prahy 5 ve Velké Chuchli, jsou obytným komplexem lemované ulicemi Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochníčkova. Tyto luxusní moderní domy se skládají celkem ze tří desítek moderních vil o užitné ploše 184 až 346 metrů čtverečních. Vily na prodej se ve Velké Chuchli nacházejí přímo nad Chuchelským závodištěm. Vhodné jsou pro jednogenerační, ale i vícegenerační bydlení. Na výběr je v komplexu z následujících dispozic: 4+kk až 7+kk, který představuje největší bytový komplex v rámci nabízených vil.

Co je součástí všech vil?

Terasa o rozměrech 24 až 41 metrů čtverečních, prostorná zahrada a také jedno nebo dvě garážová stání, plus další venkovní parkovací místa. Všechny tyto vily na prodej jsou patrové. Jednotlivé pozemky jsou pak ohraničené pletivovým plotem, který je směrem do ulice lemován habrovými keři. Pro zájemce je možné navštívit přímo v komplexu jednu vzorovou vilu, čímž si utvoříte přesnou představu o jejím interiéru a můžete se lépe rozhodnout, zda se přestěhovat, či nikoliv.

Kromě prodeje vil si lze pořídit i pozemek

Lokalita Velké Chuchle, ve které se vily na prodej nacházejí, je lokalitou klidnou, zároveň má však dobré spojení do centra Prahy. Na Smíchovské nádraží cesta trvá necelých patnáct minut městskou hromadnou dopravou. Vily na prodej mají tedy ve své nabídce také parcely se stavebním povolením na vily.

Všechny pozemky v komplexu jsou zasíťované (voda, kanalizace, plyn, elektro a optický datový kabel). K nim nyní vede již dokončená příjezdová cesta vybavená veřejným osvětlením. Ve Velké Chuchli naleznete i mateřskou a základní školu, poštu, městskou knihovnu, ordinaci obvodního lékaře, i veterinární ambulanci.

One thought on “Nad Chuchelským závodištěm se nacházejí nové vystavěné moderní vily

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *