Na co se zaměřit při výběru matrace?

Jelikož nám spánek zabere přibližně jednu třetinu života, měli bychom k nákupu matrace přistupovat velmi zodpovědně. Pečlivě vybraná matrace nám totiž zajistí patřičnou relaxaci a regeneraci během spánku. Díky tomu se budeme do nového dne probouzet odpočatí a plní energie.

Kde nakoupit?

V ideálním případě je to kamenná prodejna, kde si můžete pohodlí na matraci rovnou vyzkoušet. Další možností je internetový obchod, jímž je například Bazyl.cz. Jelikož je jeho prioritou maximální spokojenost zákazníka, věnuje velkou pozornost odbornému poradenství při výběru vhodného typu matrace. V nabídce tohoto obchodu naleznete matrace ortopedické, sendvičové i vrchní, jež zvyšují komfort stávající matrace a zároveň poslouží jako příležitostné lůžko pro hosty. Samozřejmostí je rovněž bohaté příslušenství k matracím, jímž jsou rošty, chrániče matrací, lůžkoviny atd.

Na co si dát pozor?

Kvalitní matrace má poskytnout páteři optimální oporu a zajistit dostatečné proudění vzduchu. Z toho důvodu se zajímáme o použité materiály, jímž by neměla chybět certifikace. Ta potvrzuje přísnou atestaci a zdravotní nezávadnost. Ty nejlepší matrace jsou označeny certifikátem ÖKO-TEX® Standard 100. Mezi nejčastěji používané materiály k výrobě matrace patří PUR pěna, studená pěna, termoelastická paměťová pěna a latex.

Jak ušetřit?

Sháníte-li matrace na manželskou postel, jistě se vám vyplatí využít nejrůznějších akcí. Mezi zákazníky nejžádanější patří 1+1 matrace. Díky této akci získáte matrace za velmi výhodnou cenu, respektive zaplatíte pouze za jednu matraci, neboť druhou získáte zdarma. Vzhledem k tomu, že se ceny matrací pohybují v řádech tisíců korun, ušetříte tak nemalou částku. I v tomto případě můžete vybírat z různých velikostí, výše, tuhosti a druhů matrací. Zpravidla navíc dostanete ještě dopravu zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *