Kalibry na jednom místě – hledáte kalibr M42×1,5?

Ve strojírenské výrobě nejsou kalibry pro nikoho neznámou. Používají se jako porovnávací měřidla pro rychlé měření venkovních i vnitřních rozměrů, ale též pro poměřování tvarů. Nejde tedy o měřidla v pravém slova smyslu, ale o poměřovací nástroje, které prověřují velikost, tvar, polohu či úhel. Specialistou na dodávku kalibrů je společnost Michovský-TOOLS.

Kalibry z Michovský-TOOLS

Firma Michovský-TOOLS nabízí kompletní sortiment kalibrů NPTF, UNJ, UNJEF, UN, UNS, BSW, RC, Rp a další. Její specializací jsou právě kalibry a měrky. Dodává kalibry pro všechny typy závitů, mezi nimi i již zmíněný kalibr M42×1,5, který slouží k poměřování například velice žádaných matic M42×1,5. K dispozici je však kompletní rozměrová řada pro závitové kalibry a kroužky „M“. V nabídce jsou běžné metrický závity ISO, které nabízí garantovanou přesnost podle DIN 13. Umožňují extrémně rychlou kontrolu zhotovených dílů.

Kalibry s rychlou dodávkou

Kalibry drží společnost Michovský-TOOLS skladem, a tak je možná jejich velice rychlá dodávka. Mohou být dodány i opatřeny tzv. DLC povlakem, který výrazně zvyšuje životnost kalibrů.

K dispozici jsou válečkové kalibry, třmenové kalibry, nastavovací kroužky, závitové kalibry a kroužky M, G, BSW, UNC, UNF a UNEF, TRTR, Pg, Rp/R, NPT a NPTF, rovněž závitové kalibry s měřením hloubky závitu.

Zaveďte kalibry a zefektivněte práci

Ve velkovýrobě i v malovýrobě dokáže zavedení kalibrů zcela zásadně zefektivnit práci. Zabraňuje vzniku zmetků, výrazně se zlepší hospodaření s materiálem. Dodávané kalibry a měrky od Michovský-TOOLS jsou vždy s atestem a mají certifikaci laboratoře specializované na kalibraci.

Kalibry na zakázku

Potřebujete speciální kalibry? Ve společnosti Michovský-TOOLS vám vyhotoví i speciální kalibry na míru, tedy atypické, pokud jde o rozměry, stoupání, levé, v různých délkách i z různých materiálů a povrchových úprav (tvrdokov, chromované a jiné).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *