Jak pečovat o kávovar, aby vždy připravil voňavý šálek lahodné kávy?

Milovníci kávy si rádi dopřejí svůj oblíbený šálek každý den. Postarejte se o pravidelné servisy svého kávovaru. Odmění se vám skvělou chutí kávy!

Domácí péči o kávovar nepodceňujte

I doma je nutné čas od času o kávovar pečovat. Přečtěte si, na co byste při pravidelné péči o kávovar neměli zapomínat.

Hygiena kávovaru – řádná péče o kávovar začíná hygienickou čistotou. Je důležité pravidelně odstraňovat tuky, soli a minerály v nádrži, hadičkách, čerpadlech a tryskách stroje.

Údržba přístroje – kávovar vás signalizačním indikátorem informuje o nutnosti odvápnění, výměně filtru, čištění zařízení a sběrných nádob. Pokud se rozsvítí jeden z těchto ukazatelů, postupujte podle pokynů výrobce.

Odstraňování vodního kamene – voda obsahuje vápno a další minerály zachycující se na stěnách jednotlivých komponent. Naši technici vám při servisu kávovaru doporučí vhodné odvápňovače, které zajistí správný chod kávovaru.

Velké servisy svěřte do rukou odborníků

Ačkoliv se o svůj kávovar náležitě staráte, čas od času mu dopřejte velký a celkový servis u našich techniků. Postaráme se, aby váš kávovar opět fungoval jako nový a sloužil vám dlouhé roky. Pravidelné servisy doporučujeme provádět každé 1 – 2 roky, při nichž naši technici vymění těsnění, seřídí jednotlivé komponenty a provedou důkladné čištění všech trysek.

Zavolejte k nám za účelem servisu kávovarů DeLonghi právě nyní. V dohodnutý čas si u vás doma v Plzni a okolí kávovar vyzvedneme zdarma, nebo jej stačí předat našemu kurýrovi. Následně kávovar napojíme na diagnostiku, při které zjistíme veškeré závady. Poté vás obratem budeme kontaktovat s cenovou nabídkou za opravu. Bude jen na vás, zda kávovar opravíme, nebo vám jej vrátíme v původním stavu. Užívejte si příjemnou chuť kávy každý den. About Coffee je zde jen pro vás! Toužíte po novém kávovaru? Vyberte si z naší výhodné nabídky zánovních či repasovaných modelů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *