Dobrá firma potřebuje kvalitní mobiliář

K vybavení firmy rozhodně nepatří jenom nábytek nebo technika. Moderní společnosti musí být bezpečné, ekologické, či přívětivé k lidem s postižením. K tomu všemu vám pomůže sortiment VMBal.

Společnost VMBal se specializuje na výrobky pro bezpečné pracoviště. Firmám nabízí veškerý potřebný mobiliář, ale i další produkty pro to, aby mohly fungovat jako bezpečné, ale i „zelené“. Prostřednictvím e-shopu www.vmbal.cz si lze objednat výrobky pro první pomoc, bezpečnost a prevenci na pracovišti, rohože (čisticí, bezpečnostní a další), protiskluzové prostředky, vybavení budov – vnitřní i venkovní, výrobky pro ekologii a likvidaci havárií, i sortiment pro manipulaci a skladování. Veškeré zboží je expedováno již do 24 hodin.

Zlepšete ve firmě své odpadové hospodářství

Máte ve firmě odpadkové koše na všech místech, kam patří? Podívejte se, jestli jsou dostatečně hygienické a zda se snadno udržují čistými. Rozhodně byste ve svém objektu či kancelářích měli mít rovněž odpadkové koše na třídění odpadu. Každá dobrá firma se dnes chová „zeleně“.

Pojďte udělat svoji firmu bezpečnější

Nemusíte být zrovna nebezpečným provozem, aby u vás ve firmě docházelo k pracovním úrazům. Podstatné je jim předcházet. Například využívat alkohol testery k namátkové nebo pravidelné kontrole zaměstnanců.

Důležité je udělat bezpečnými rovněž prostory. Ke vchodu umístit vhodné čisticí rohože, či interiéry opatřit protiskluzovou dlažbou. Bezpečnost zvyšují též různá značení zdí, podlah apod.

Myslete na každého

Třeba na vozíčkáře ve vaší firmě, či na návštěvy lidí se sníženou mobilitou. Nájezdové plošiny a nájezdové rampy pro vozíčkáře jsou důležité k překonávání bariér, které si třeba jako zdravý člověk vůbec neuvědomujeme.

Myslete na ochranu proti požáru

Kouření ve firmě a v pracovní době vůbec netolerujete? To je sice chvályhodné, ale přesto do venkovních prostor umístěte popelníky pro kuřáky. Bezpečné z hlediska protipožární ochrany, i ty, které umí eliminovat dým z nedopalků. Pouze tak si budete moci být jisti, že jste udělali vše proti vzniku požáru z cigaret. Venkovní popelníky patří i do antikuřáckých firem.

Velké maličkosti

Důležité je myslet i na takové maličkosti, jako jsou třeba piktogramy. Ve firmě je nutné označit toalety i toalety pro vozíčkáře. Že je ve firmě striktní zákaz kouření? Dejte to jasně najevo cedulkou s vhodným piktogramem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *