Chcete nový byt, či dům? Podívejte se na rezidenční projekty, které vás nadchnou

Rezidenční projekty s novými byty, rodinnými domy a řadovými domy najdete na jednom místě, na Kde Chci Bydlet.cz. Už tedy nemusíte trávit hodiny času hledáním svého vysněného nového bydlení. Aktuální nabídku nových bytů a rodinných domů na vás čeká na Kde Chci Bydlet.cz.

Nové byty a rodinné domy

Možná právě hledáte nové byty a rodinné domy, přemýšlíte o koupi pro sebe či svoji rodinu, nebo chcete pořízení nemovitosti pojmout jako dobrou investici. Pak určitě oceníte pomocníka, díky němuž získáte kompletní přehled o tom, které nové rezidenční projekty jsou právě na trhu, je portál nazvaný velmi výstižně – Kde Chci Bydlet.cz.

Portál byl pro veřejnost spuštěn v druhé polovině roku 2007 a už z jeho názvu je na první pohled patrné, čemu se věnuje. Nemovitostem určeným k bydlení. Ve své specializaci jde však ještě dál – jeho pozornost se soustředí výhradně na nové byty a rodinné domy z developerských projektů.

Rezidenční projekty, aktuální nabídka

Každému, kdo dnes portál Kde chci bydlet.cz navštíví, se otevře opravdu rozmanitá nabídka:rezidenční projekty z celé České republiky. Na své první majitele tu čekají jak standardní bytové jednotky, tak atypické lofty či prostorné mezonety, atraktivní penthousy a samozřejmě i rodinné nebo řadové domy mnoha velikostí i standardů.

V současné době je v nabídce portálu Kde Chci Bydlet.cz na prodej zhruba 2 300 nových bytů a rodinných domů z osmi desítek rezidenčních developerských projektů od přibližně čtyř desítek developerů. Tato nabídka se však v závislosti na tom, jak projekty na trhu přibývají či jsou naopak vyprodávány, nestále proměňuje.

Na své si tu přijde opravdu každý – nejdražším novým bytem z aktuální nabídky portálu je rozlehlý byt s velmi prostornou terasou v Praze, jehož cena bez DPH přesahuje 16 milionů korun, nejlevnějším pak byt 1+kk za zhruba 790 000 korun vč. DPH ve středočeských Voticích.

Když chcete mít přehled

Ale to zdaleka není všechno. Cílem tvůrců portálu je nabídnout všem, kdo zvažují koupi nového bytu či rodinného domu, skutečně komplexní informace o tomto segmentu českého realitního trhu. Proto je velká péče věnována redakční rubrice přinášející přehled více než1 500 rezidenčních projektů, které jsou dokončené nebo v různých fázích výstavby a nabízejí volné byty či rodinné domy na prodej.

Užitečným zdrojem je také rubrika nazvaná Zprávy z trhu, v níž čtenář odhalí doslova studnici informací o developerských rezidenčních projektech. A protože je vždy lepší vše na vlastní oči i vidět, jsou v rubrice TIP DNE uveřejňovány i aktuální pozvánky na akce typu Den otevřených dveří.

Návštěvníci portálu v něm však najdou i adresáře developerů, realitních kanceláří, bytových architektů, inspektorů nemovitostí a zástupců mnoha dalších oborů, jejichž činnost souvisí s nemovitosti. Samozřejmostí je i rozsáhlý přehled výstav a veletrhů souvisejících s bydlením a realitami – to vše s kontakty a odkazy na relevantní weby.

Obsah portálu je prostě tvořen tak, aby kdokoli, kdo hledá nový byt či rodinný dům, v něm našel všechny potřebné informace a zkrátil si tak cestu při koupi nového domova na minimum.

Nové byty a rodinné domy – ceny a cenové indexy

Od roku 2009 portál Kde Chci Bydlet.cz dvakrát do roka vydává tištěný magazín nazvaný jednoduše KDE CHCI BYDLET. V něm je koncentrována nabídka obsahující nové byty a rodinné domy i zajímavé rady a informace vztahující se k pořizování nového bytu či rodinného domu.

Naprostou novinkou letošního jarního vydání (vychází 19. března 2013) jsou přehledy průměrných nabídkových cen nových bytů a rodinných domů v jednotlivých městských částech Prahy a v krajích České republiky. Od dubna 2013 jsou tyto informace spolu s cenovými indexy nových bytů a rodinných domů pravidelně zveřejňovány i ve speciální rubrice portálu Kde Chci Bydlet.cz.

One thought on “Chcete nový byt, či dům? Podívejte se na rezidenční projekty, které vás nadchnou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *