Už se připravujete na první jarní údržbu zahrady?

Březen jen měsícem příprav a větších zásahů na zahradě po dlouhé zimě. Takže je potřeba zkontrolovat náčiní, pomocníky a zařízení, se kterými zahradu udržujete.  Ze všeho nejdříve je dobré ji uklidit. Jako pohrabat listí, zarovnat záhonky. Doma se sejí první semínka a v zahradním domku se můžete pustit do údržby zařízení. Jako první určitě využijete nůžky na větve a sekačku. Zejména některé sekačky mohou být náročnější na údržbu. Ty starší už navíc postupně ztrácí sílu, špatně se startují a většinou bývají i neskladné.

Takže pokud se chystáte na koupi nové sekačky, nebo přemýšlíte, jak si tuto činnost na zahradě ulehčit, myslete na dvě věci. Důležitý je skvělý výkon, ale stejně tak i komfort při práci a po ní. Už jste objevili kouzlo bateriových sekaček? Například aku sekačka na trávu Kärcher LMO 13–36 Je skvělým pomocníkem nejen kvůli volnému pohybu bez kabelu a bez emisí. Díky nízké hmotnosti, rukojeti z pěnového materiálu a ostrému ocelovému noži, který zanechává trávník čistě posečený, je práce opravdu pohodlná. Výhodou je i systém 2V1, kdy si sami vyberete, zda tráva nashromáždí v koši nebo bude sloužit jako přírodní hnojivo. Výšku si jednoduše nastavíte ve 4 stupních a hřebeny na trávu si poradí i se stébly na okraji. Sekačku snadno složíte a uskladníte i na menším prostoru. Opravdu praktická je i kontrolka stavu plnění a dětská pojistka.

Podívejte se, jak je práce s aku sekačkou snadná Garden Tools – LMO 18-36 Battery Lawn Mower | Kärcher UK – YouTube

A nyní můžete využít speciální akci. Při nákupu stroje Kärcher z bateriových platforem 18 V a 36 V obdržíte baterii s rychlonabíječkou za 1 Kč. Akce platí do vyprodání zásob.

Zajímá vás více informací o zahradních pomocnících Kärcher? Klikněte na www.karcher.cz nebo www.svetcisteni.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *