Splňte si sen o vlastním bydlení v centru Prahy

Oblast horního Žižkova prochází dávno očekávanou změnou. Přejete se stát vlastníkem bytu v srdci Prahy, ale zároveň v klidné rezidenční a obchodní čtvrti? Neváhejte, nové byty na Praze 3 budou již brzy k nastěhování!

Moderní, nové a v centru – to jsou byty Na Vackově.

Také jste unavení z nepříjemného hledání vlastního bydlení v Praze? Vždy, když se naskytne příležitost, se jedete podívat na byt, ale nečeká vás nic jiného, než zklamání? Již se nemusíte trápit, nové byty na Praze 3 čekají právě na vás. Projekt pěti objektů bude obsahovat 347 bytů, ateliérů a nebytových prostor. Láká vás vidina vlastního bydlení v novém domě? Vyberte si z široké nabídky bytů od velikosti 1+kk až po rozlehlý byt 5+kk.

Klidné bydlení v centru velkoměsta

Víte o tom, že na ploše bývalého nákladového nádraží Žižkov se zanedlouho stane moderním městským centrem, s veškerou občanskou vybaveností? Prodej bytů v Praze na Žižkově je v plném proudu, nezmeškejte jedinečnou možnost získat vlastní byt v nejmodernější rezidenční čtvrti v centru Prahy. Revitalizace lokality zajistí splnění přání pro klidné a zároveň komfortní bydlení – doslova na dosah ruky budete mít obchody, restaurace, kino Aero, parky, sady Na Krejcárku nebo Parukářku.

Architektonické řešení

Byty Na Vackově budou mít podobu pěti objektů – jedná se o moderní pojetí architektury bydlení, zcela v souladu se současnými požadavky na prostornost každého bytu i dostatek soukromí jeho obyvatel. Stylově čisté budovy s asymetrickým řešením budou opatřeny prostornými zákoutími, balkony a lodžiemi, které ještě zvýší komfort bydlení v každém z bytů a nabídnou příjemný výhled. Čekali jste dlouhou dobu, abyste konečně mohli získat kvalitní bydlení? Váš sen je nyní splnitelný!

A co vy? Přejete si vlastní bydlení v moderní městské čtvrti?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *