Rezidence Solnice prodává pasivní rodinné domy a úsporné byty

Rezidence Solnice je zasazena do atraktivní lokality Hradeckého kraje. V rámci výstavby je přichystáno celkem 28 pasivních rodinných domů a 16 moderních bytů s různými dispozicemi. Obrovský důraz je kladen na maximální energetickou úspornost, ale opomíjena není ani estetická stránka.

Solnice je malebné městečko s kompletní občanskou vybaveností. Zdravotní středisko, lékárny, základní i mateřská škola, obecní knihovna a další. Co se týče dopravní obslužnosti, v městečku jsou čtyři autobusové zastávky a nechybí ani vlaková zastávka. Projekt můžete najít i pod spojením „rodinné domy Kvasiny“, neboť v blízkosti se nachází také obec Kvasiny.

Rodinné domy

Pokud jsou ve vašem hledáčku rodinné domy Solnice, můžete si vybrat hned z několika velikostí. V nabídce jsou úsporné pasivní domy od 80 metrů čtverečních až po 120 metrů čtverečních. Velikost pozemku okolo jednotlivých objektů se potom pohybuje od 140 metrů čtverečních do 340 metrů čtverečních.

Všechny rodinné domy se vyznačují efektivním architektonickým řešením vnitřních prostor. Středobodem každé nemovitosti je otevřený prostor spojující obývací pokoj s kuchyní. Všechny rodinné domy jsou charakteristické vynikajícími izolačními vlastnostmi a novodobými technologiemi zajišťujícími výrobu eklektické energie.

Byty

Rezidence Solnice zahrnuje ještě jeden bytový dům s celkem 16 jednotkami s perfektními izolačními vlastnostmi a vlastní fotovoltaickou elektrárnou. Všechny nabízené byty jsou tak energeticky úsporné. Dispozičně jsou byty řešeny jako 2+kk a 3+kk s výměrou od 54 metrů čtverečních do 73 metrů čtverečních. Všem bytům náleží terasa. Za příplatek můžete mít ještě sklepní kóji či vlastní parkovací stání.

Ať už se zajímáte o prodej bytu Solnice, nebo preferujete spíše rodinné domy, Rezidence Solnice vás nadchne po všech stránkách. I ceny nemovitostí jsou na přijatelné úrovni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *