Proč se rozhodnout pro vinylové podlahy?

Hrdí majitelé nemovitostí prahnou nejen po pěkné fasádě a stylových oknech, ale zaměřují se také na interiéry domu. Jak se říká, základem všeho je podlaha. Existuje nepřeberné množství variant, jako jsou laminátové, dřevěné, PVC a vinylové podlahy, linolea, parkety anebo koberce. Pro kterou z nich se rozhodnout? Pokud máte vysoké nároky na kvalitu a design, jistě vás osloví laminátová podlaha.

Výhody jako na dlani

Rádi byste měli rodinný dům anebo byt propracovaný do posledního detailu? Začněte od podlahy. Dnes si představíme moderní a vzhledově zajímavé vinylové možnosti. Možná si myslíte, že se drží v pozadí, ale opak je pravdou. Ihned osloví pestrým výběrem odstínů. Lze zmínit střední, světlý, tmavý, dřevěný i kamenný vzor. To je ovšem pouze malá ochutnávka. Klíčem ke správné volbě je odolnost proti mechanickému opotřebení, pružnost, rozměrová stálost, pevnost i snadná pokládka a údržba.

V čem jsou vinylové podlahy nejlepší?

Kdo by odolal vodotěsné, protihlukové a měkké podlaze, po které je radost se pohybovat? Určitě nikdo! Tento typ se snadno pokládá, renovuje a jednoduše se o něj pečuje. Je jako stvořený pro rodinné domy, byty i komerční prostory. Lze vybírat z mnoha designů, od imitace dřeva až po kamenný motiv. Světlejší odstín dokáže opticky zvětšit prostor, tmavší model se postará o útulný domov a pocit tepla. Vinylové podlahy se skvěle kombinují s nábytkem, barvou nátěru stěn, dekoracemi a doplňky. Navíc ohromí dokonalou akustikou v interiéru.

Kde koupit?

Rádi byste dopřáli svým chodidlům každičký krok jako v bavlnce? Podlahy z Plzně od PARKETCENTRUM vám to umožní. Počítejte se vstřícným a profesionálním přístupem. Pokud dáte přednost vinylovým podlahám, oceníte jejich snadnou údržbu i odolnost vůči vlhkosti. Na sto procent potěší i to, že jsou vhodné pro podlahové topení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *