Potřebujete spolehlivou sekačku nebo motorovou pilu? Na značku Husqvarna se můžete spolehnout!

Mezi nejoblíbenější záliby Čechů bezesporu patří chataření, chalupaření a zahradničení. Během období komunismu, kdy republiku od velké části světa oddělovala takzvaná železná opona, představovaly pro mnohé právě tyto činnosti ideální a někdy i jedinou možnost potřebné relaxace nebo trávení volného času v příjemném prostředí. Po uvolnění režimu sice těmto aktivitám začalo úspěšně konkurovat cestování do nejrůznějších zahraničních destinací i po celé České republice, s pandemií koronaviru ale přišla jejich renesance.

Máte chatu, chalupu nebo zahradu? Husqvarna vám pomůže posekat trávu

Každý majitel rodinného domku, venkovského stavení i malého pozemku využívaného k pěstování zeleniny a ovoce dobře ví, že se bez řádné péče každé zahrada rychle promění v nevzhlednou džungli. Dodnes se sice najdou lidé, kteří nedají dopustit na dobře naklepanou kosu, ti jsou už ale jen výjimkou potvrzující pravidlo. Drtivé většině populace pomáhá udržovat trávník automatická sekačka. Pokud chcete sekačku, se kterou bude práce opravdu snadná, měli byste si vybrat nejen model odpovídající vašim požadavkům, ale také kvalitní značku. Mezi takové bezesporu patří Husqvarna.

Motorová pila Husqvarna má vlastnosti, které zvyšují bezpečnost a usnadňují práci

Pokud topíte dřevem, nebo ho využíváte jako stavební materiál, a nechcete platit nemalé částky za nařezání klád, prken a špalíků na požadovanou velikost, měli byste investovat do motorové pily. To samé platí i v případě, kdy sami obhospodařujete les. Husqvarna vyrábí motorové pily s integrovaným systémem tlumení vibrací i s automatickou řetězovou brzdou, která výrazně snižuje riziko zranění. A od roku 2011 v jejím portfoliu najdete i motorovou pilu s akumulátorovým pohonem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *