Ochutnejte lahodné španělské potraviny

Pokud jste měli možnost navštívit Španělsko a ochutnat jeho lahodné potraviny a pokrmy, jistě víte, jak skvěle chutnají. Kdybyste chtěli uvařit stejně chutný španělský pokrm i u nás, bez originálních španělských potravin se vám to nepodaří. Naštěstí je tu společnost BMC Brno, která dováží již několik desetiletí španělské potraviny té nejvyšší kvality. S nimi si upečete a uvaříte vše, co jste ve Španělsku ochutnali ve stejné chuti i vůni.

Skvělá zelenina, ovoce, víno, sýry, delikatesy a mnohé jiné

Španělé jsou proslulí svým výborným sladkým a voňavým ovocem a zeleninou. Také patří k výborným a zkušeným pěstitelům hroznového vína. BMC Brno dováží ze Španělska mnohé konzervované ovoce a zeleninu. Jmenujme např. ananas, hrušky, broskve, mandarinky, meruňky, ovocný koktejl… Ze zeleniny je to např. chřest, cizrna, kukuřice, hrášek, rajčatové výrobky, artyčoky… 

Velmi oblíbená je i 100% citronová šťáva 1 l s názvem Solimón, na jejíž výrobu je spotřebováno 3,6 kg čerstvých citronů. Použít ji můžete k přípravě limonád, koktejlů, míchaných nápojů, sladkostí, ale také při vaření nebo pečení.

Pokud byste se na ni chtěli podívat, najdete ji na webové stránce https://katalog.bmcbrno.cz/citronova-stava-1-l.html. Za zmínku jistě stojí i výběrové džemy a marmelády, vinné octy, španělské olivy a olivové oleje, maso, paštiky, mandle… nabídka je skutečně velmi široká.

Nákupy především v gastro baleních

V prodejně BMC Brno, kterou najdete na Jugoslávské ulici v Brně, si nakoupí i jednotlivci. Většina zboží je ale určena pro velkoodběratele, tedy restaurace, prodejní řetěze, wellness zařízení, pizzerie, bary… Pokud se však domluvíte se širší rodinou, můžete si ušetřit shánění sterilované zeleniny nebo ovoce ze Španělska, nakoupit u BMC Brno a nákup si rozdělit.

Španělské potraviny jsou velmi chutné a kvalitní. Alespoň ty, které prodává MBC Brno. Nakupte, ochutnejte a uvidíte, že se sem budete rádi vracet jako spousta jiných zákazníků.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *