Jak snadno zvládnout přípravu každé zahradní oslavy?

Zahradní párty mají své osobité kouzlo, které ovšem něco stojí. Není úplně levnou záležitostí uspořádat perfektní slavnost. Když ale budete postupovat chytře, dá se ušetřit na vybavení, jídle, pití i dekoracích. Současně tak, že párty proběhne ve velkém stylu. Inspirujte se!

Stany i gril je výhodnější si půjčit

Zázemí pro případ nepříznivého počasí musíte mít vždycky. Aby se hosté nemačkali ve vašem domě a vy neměli strach o vybavení, vyřešte to „lišácky“ pomocí párty stanů. Nákup by vám provětral účet, je výhodnější si stany půjčit. Například půjčovna stanů AZ Rent má v nabídce klasické nůžkové stany Easy-up o rozměrech 3 × 3 metry nebo 3 × 6 metrů.

Stany lehce postavíte, mají odnímatelné bočnice. Díky tomu se dají snadno napojit a můžete vytvořit i zajímavě řešený prostor. Pokud budete pořádat oslavu oficiálnějšího rázu, volte trubkový stan. Je stabilnější, větší a má reprezentativnější vzhled.

Co se týče grilu, jeho velikost volte podle počtu hostů. Když jich bude více než 20, vyplatí se velký gril a k jídlu sele, kýty nebo několik kuřat. Velký gril na sele vám také půjčí půjčovna party stanů. V nabídce má i menší gril s lávovým kamenem, na kterém se maso i zelenina připravují snadno a rychle.

Stylové dekorace a hra s pitím

Doplňky dokáží i nudný prostor přeměnit ve stylové místo. Neutrácejte za drahé lampiony nebo fábory. Vystačíte si se svíčkami a sklenicemi. Sklenice můžete natřít barvou či vyzdobit barevnými stužkami. K výzdobě využijte přírodní zdroje. Natrhejte luční kvítí, olemujte stany větvičkami z břízky apod.

Jak trošku ušetřit na pití? Nechte hosty, ať si přinesou vlastní. Ale udělejte to chytře. Jako zábavu totiž vymyslíte soutěž o nejlepší drink, ingredience si ale musí přinést každý sám. Inspiraci na recepty najdete zde. Vy jen nezapomeňte zajistit dostatek sklenic, brček a deštníčků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *