Chcete si vyrobit svatební oznámení sami? Nezapomeňte na originální obálky

V posledních několika letech se opět zvýšil počet uzavřených sňatků a překvapivě klesla rozvodovost. Pokud máte na ruce zásnubní prstýnek, tak si asi jako první zarezervujete datum na matrice, objednáte restauraci, a potom se pustíte do tvorby svatebního oznámení. V následujících řádcích vám prozradíme, jak na to.

V první řadě byste si však měli uvědomit, v jakém stylu by mělo oznámení být. Vzápětí budete vybírat barevné obálky, v nichž radostnou zprávu předáte.

V módě jsou vintage svatby

Pokud jste hledali na internetu nějakou inspiraci, zřejmě jste si všimli, že v letošním roce jsou v módě přírodní, respektive vintage svatby, čemuž je přizpůsobeno i samotné oznámení. Použijte tedy kraftový papír. Oznámení si vytiskněte na nějaký pevnější bílý papír a potom ho nalepte na ten kraftový, a to tak, že necháte ze všech stran okraje, aby šel papír v přírodní barvě vidět. Fantazii se vskutku meze nekladou. Případně zvolte tenčí kraftový papír a tiskněte přímo na něj.

Stejně tak se dají sehnat kraftové obálky, na které klidně ručně napište, pro koho je dané oznámení určeno. Ušetříte spoustu peněz a navíc si vytvoříte svatební oznámení podle svých představ, což je opravdu nejlepší.

Kde obálky koupit?

Veškerý materiál si určitě objednejte přes internet, neboť e-shopy vám nabídnou přijatelnější ceny. V nabídce máte různé druhy obálek, i když se nerozhodnete pro vintage styl. Populárním obchodem je barevne-obalky.cz, kde je máte rozdělené na několik kategorií – barevné obálky, obálky se strukturou, metalické a neonové obálky, dvoubarevné obálky a podobně.

Žádané jsou ještě bublinkové obálky, jež využijete například v okamžiku, kdy někomu posíláte nějaké věci a zboží. Ještě se bublinkové varianty rozdělují na papírové a fóliové.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *