Správně zvolený zahradní nábytek vám udělá dokonalou službu. Jak jej vybrat?

Spousta z nás už se těší na jarní týdny, během nichž se slunce pořádně opře do své síly a ohřeje vzduch i vše kolem. Moci si vychutnávat hezké dny plnými doušky venku vám umožní i zahradní nábytek. Může mít mnoho podob, může být tvořen různými materiály. Podle čeho vybírat, abyste byli s jeho funkcí plně spokojeni?

Kde bude zahradní nábytek umístěn?

Než investujete do zahradního nábytku, je potřeba si rozmyslet, kde bude umístěn během doby používání, ale také v měsících, kdy bude venku zima a nevlídně. Kupříkladu dřevěný nábytek s dobrou péčí zvládne sloužit na terasách krytých i nekrytých, ovšem pokud na něj bude pršet, bude dostávat zabrat. Na zimu je ale důležité jej uklidit někam, kde bude v suchu. Nutná je i pravidelná péče a případné ošetření při počínající plísni nebo dřevokazné houbě či škůdci. 

Pokud víte, že máte málo prostoru k uskladnění nábytku, nebo se mu nechcete věnovat, utrácet peníze za nátěrové hmoty a trávit péčí o něj čas, zvolte nábytek umělohmotný nebo kovový. Populární je např. umělý ratan, který působí velmi příjemně, moderně, je pohodlný a má vysokou trvanlivost. Koupit si můžete různé typy tohoto nábytku, celé sestavy i samostatná křesla, lavice s úložným prostorem atd.

Zahradní nábytek pro vaše potěšení

Nejen křesla, sedačky, stoly nebo židle tvoří zahradní nábytek. Což takhle koupit si velkou zahradní houpačku, která vám nabídne možnost relaxace, zábavy a odpočinku v jednom. Velmi hezká a pro odpočinek jako stvořená je závěsná houpačka, síť nebo závěsné křeslo. Že nemáte vzrostlé stromy, na které byste houpací síť pověsili? Nevadí. Zvolte samostatně stojící závěsné křeslo nebo houpačku. 

Bohatou nabídku zahradního nábytku najdete na Zanada.sk. Vyberou si i ti nejnáročnější. Přesvědčte se sami.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *