Proč si pojistit majetek

Je to konečně tady! Už jste dokázali vše, co jste si kdy ve svém životě přáli. Máte šťastnou rodinu, velký dům, pěkné auto, rekreační chatu, vyhřívaný bazén… Jenomže to ještě pořád není konec vaší práce! Než si budete moci začít užívat života, čeká vás ještě jeden těžký úkol. Musíte svůj majek udržet v bezpečí, protože to, že jej máte dnes, neznamená, že jej budete mít i zítra.

Každý je někdy nepozorný

Stačí malá nepozornost a může být vše doslova v troskách. Chvátáte do práce a na sporáku je ještě rozpálená plotýnka a vy přesto jdete pryč. Vařič je přece vypnutý, tak co by se mohlo stát? Průvanem na plotýnku spadne papírový ubrousek. Po chvilce se z něj začne kouřit a za pár okamžiků se objeví i světlo plamínku, který se zanedlouho přenese na nedalekou utěrku a netvrdá dlouho a zahryzne se i do kuchyňské linky. Než přijdete domů… počkat. Vy už vlastně žádné doma nemáte, jen hromadu očouzených trosek na místě, kde kdysi stával váš dům.

Nechceme vás zbytečně strašit, ale je třeba si uvědomit, že nic není definitivní, stačí mžik a všechno je pryč. Naštěstí, ale existuje možnost, jak se před nepřízní osudu ochránit – pojištění!

Pojištění domácnosti jsou speciálně vytvořená, aby ochránila váš majetek ve chvíli, kdy se štěstěna otočí proti vám.

Nečeká vás žádné složité papírování. Důležité je znát počet m2 vaší domácnosti nebo nemovitosti, kterou chcete pojistit. Už základní pojištění pokryje celou řadu katastrof, které vaší domácnosti hrozí, ať už se jedná o požár, vykradení nebo pád stromu.

Platby si můžete pohodlně rozvrhnout na měsíční, čtvrtletní, pololetní nebo roční podle toho, co vám vyhovuje.

Pak už si jen v klidu a míru užívejte radost z jistoty, že váš domov a je dokonale ochráněn před katastrofami, které obchází kolem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *