Jak vybrat firmu pro úklid firemních prostor?

Pravděpodobně souhlasíte s tím, že čistota je velice důležitá, a to nejen v domácnostech, ale i na pracovištích. Přece jen, zaměstnanci se v poctivě uklizených prostorech cítí mnohem lépe. Pokud přemýšlíte, zda zaměstnat vlastního pracovníka, který se postará o úklid, nebo raději oslovit externí firmu, v následujících řádcích se přesvědčíte. Druhá varianta je správné řešení. Důvodů je hned několik.

Samozřejmě je rozdíl uklízet byt o velikosti 70 metrů čtverečních a výrobní podnik desetkrát větší. Svěřte práci do rukou odborníků, kteří mají dobré reference. Pro firmu je, co se nákladů týče, externí firma lepší volba, protože za zaměstnance odvádíte zdravotní a sociální pojištění. Co když vám najednou onemocní, kdo se úklidu ujme? Zřejmě pro takové případy potřebujete ještě brigádníka. Přesně takové problémy s externí úklidovou firmou řešit nemusíte.

Úklidová firma by měla splňovat…

Zřejmě si říkáte, že úklid kanceláří zvládne kdokoliv, přitom to není až tak pravda. Zkuste do kanceláří pustit třeba někoho známého, aby je kompletně uklidil. Zjistíte, že není utřený prach na horních poličkách, ani na tiskárně. Opravdu chcete pracovat v prašném prostředí? Úklidová firma na takové detaily rozhodně nezapomíná.

Ještě než konkrétní společnost oslovíte, zjistěte si, jaké má reference. Přečtěte si také recenze, jichž je plný internet. Opravdu zvládne vámi zvolený odborník firemní úklid se vším všudy, nebo ho budete za měsíc měnit za jinou firmu?

Úklid firmy zahrnuje spoustu činností

Zřejmě vás zajímá také to, co všechno úklidová firma zvládne. Úklid firmy zahrnuje hned několik úkonů – mytí oken a výloh, čištění koberců, úklid domů a kanceláří, úklid po malování a stavebních úpravách, vysávání a čištění průmyslových hal, servis unitární techniky, renovaci podlah s nanesením polymeru a podobně.

Jedním z profesionálů v daném oboru je společnost DELTA SERVIS, která sídlí v Olomouci. Má významné reference, mezi něž patří například České dráhy a Tesco. Navíc má certifikaci ISO 9001.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *