Hypotéka bez příjmu

Každý by si jistě přál půjčku, kde nebude muset dokládat své výdělky. Hypotéka bez příjmu, to je název, který je stále často vyhledávaný ve světě financí a zejména na internetu. Jenomže takovýto typ úvěru již neexistuje. V dnešní době si každý poskytovatel úvěru musí ověřit příjmy a výdaje svého klienta. To je bohužel dáno zákonem a s tím se nedá nic dělat. Pokud se toho děsíte a myslíte si, že nemáte v tomto případě šanci, protože jsou vaše výdělky nízké nebo jste na rodičovské dovolené nebo v důchodu, a říkáte si, že kvůli tomu si nemůžete sjednat žádnou půjčku, pak jste na omylu. Úvěr můžete získat i za těchto podmínek, když nevyděláváte měsíční mzdu, ale jste na mateřské, rodičovské nebo v důchodu. I za těchto podmínek totiž máte nějaký zisk, který můžete prokázat.

Spousta lidí se obává právě prokazování či dokazování. Přesvědčíme Vás, že není z čeho mít strach. Celé vyřízení je snadné, budeme k tomu potřebovat pár dokumentů a úvěr máte sjednaný raz dva. Netrvá to dlouhé měsíce a budeme potřebovat pouze doklady, které máte k dispozici. Nemusíte si chodit na úřady pro další, nemusíte si chodit vyřizovat nějaké další dokumenty či jiné typy listin.

Podnikatelské úvěry a jejich výhody

Nesmíme si ovšem poplést výrazy pro nebankovní hypotéky, které jsou určené spotřebitelům a americké hypotéky bez dokládání příjmů, které jsou určené podnikatelům.

Podnikání v mnohých směrech můžete přizpůsobovat dané situaci. Ovšem v některých situacích to bohužel nejde a firma to neustojí. V takových případech se může jednat o krach celého podnikání. Potřebujete to vyřešit půjčkou? Zvolte náš výhodný podnikatelský úvěr formou americká hypotéky bez registrů nebo bez dokládání příjmů. Tolerujeme záznamy, a dokonce i nízká daňová přiznání. I přesto všechno jsme schopni vám poskytnout velice nízkou úrokovou sazbu a výhodné podmínky na finančním trhu. Nemusíte dokládat příjmy. Doba splatnosti se zde pohybuje až na 30 let.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *