Ekokočka je nejoblíbenější krámek s přírodní kosmetikou v okolí Vsetína

Nelíbí se vám nezodpovědný přístup velkých kosmetických společností? Nechcete podporovat neekologický přístup a nemorální testy na zvířatech? V takovém případě se zaměřte na lokální, malosériovou a BIO kosmetiku. Tu najdete v obchůdku Ekokočka. Na co vše se můžete těšit?

Obchůdek, kde zažijete stovky jedinečných vůní

Prodejna s názvem Ekokočka vám nabízí několik metrů čtverečních, které skrývají stovky zajímavých produktů všech druhů. Bavíme se o 100% české, lokální a zodpovědné BIO kosmetice – a to pouze z malosériové výroby.

Majitelka obchůdku komunikuje s místními výrobci a pečlivě vybírá nejkvalitnější produkty. Věří pouze kosmetice s obsahem bylinek, olejů a přírodních esencí. Žádná zbytečná chemie, žádná plnidla…

Pokud bydlíte v okolí Vsetína, určitě se zastavte do kamenné prodejny. Zažijete stovky neopakovatelných vůní. Stejně tak se budete moci poradit se zkušenou majitelkou obchodu, která vám vždy poradí ideální produkt pro vaše konkrétní potřeby.

V její nabídce najdete nejrůznější krémy, oleje, masti, pleťová séra, šampony, štětce, barvy na vlasy a bezpočet dalších produktů. Nechybí ani mýdla, tělová mléka a pečlivě navržené doplňky stravy (v nichž najdete organické a plně využitelné vitamíny/minerály).

Zboží si můžete i objednat

Ne všichni to mají do Vsetína blízko. V takovém případě nemusíte být smutní. Obchod Ekokočka totiž nabízí dopravu po celé České republice. Veškeré zboží přitom odesílá do druhého dne od jeho objednání. Nakoupíte-li za více než 3 000 Kč, nemusíte platit dopravu.

Věříte, že by kosmetika měla být vyrobená zodpovědně a s použitím přírodních látek? Pak si rozklikněte webové stránky zmíněného obchůdku pod vloženým odkazem. Ihned uvidíte, jaké všechny zajímavé produkty na vás čekají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *