Dodejte vašemu interiéru nový náboj jednoduše a levně

Mnozí z nás se často zamýšlí nad tím, čím bychom náš domov obměnili, „vynovili“, aby to nestálo majlant a ideálně byla změna co nejdříve hotova. Přitom jde skutečně jednoduše zařídit, aby náš byt či dům působil jinak, novým dojmem. Stačí pár doplňků a rychle je hotovo.

Koberce do kteréhokoli pokoje

První možností, jak změnit vzhled interiéru, je pořídit si koberce Shaggy. V nabídce je mnoho jeho verzí, a tak si přijdete na své, ať už máte rádi originalitu, jednoduchost, eleganci nebo třeba jemnost barev.

Kusové koberce vysoký vlas, to je to, co lidé opakované chtějí, protože jsou stále in. Skvěle dotvoří atmosféru obýváku, ložnice i pokoje studentů. Volit můžete modely obdélníkové i kulaté.

Nášlapy na schodiště

Vzhled vám zcela promění i nové nášlapy na schody. Rázem se vám bude líp našlapovat, nebude se vám klouzat a zrušíte prochozený koberec, nebo zakryjete ošoupané schody. Nášlapy se jednoduše nalepují na rovné povrchy samolepící páskou, kterouž jsou opatřeny.

Do dlouhých chodeb můžete použít běhouny, do hal pak moderní kusové koberce z webových stránek https://www.vopi.cz/kusove-koberce-moderni.

Tapety a obrazy

Nový vzhled pokoji dodá i tapeta. Nemusí být nalepena na všech stěnách, plně postačí, když vytapetujete kout nebo třeba plochu za televizí, gaučem nebo jednu stěnu.

Stejně dobře poslouží obraz, zvláště, když bude velký a výrazný. Milujete přírodu? Což takhle obraz s pouští, slony? Anebo žijete sám? Ideální příležitost mít na stěně obraz s jakoukoli mužskou tematikou. Famózně vypadá i obraz s ovocem či zeleninou zachycenou v mnoha podobách – na poli, pak umytou v celku, přepůlenou, rozkrájenou na kousky…

Změnit můžete leda cos. I nové osvětlení udělá doslova divy. Anebo nový přehoz na gauči, včetně dekorativních polštářků. Stačí navštívit kvalitního prodejce a koberce či jiné zboží pro potěchu vašeho oka i duše prostřednictvím hezčího domova, bude rázem u vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *