Bydlení ve velkoměstě blízko lesa? Je to reálné

Mladí lidé se stěhují do Prahy a dalších velkoměst, jelikož tu najdou lepší pracovní uplatnění, děti tady mají spoustu možností vyžití, je zde více lékařů, obchodů. Většina mladých rodin si ovšem uvědomuje také důležitost přírody. Nechtějí být s dětmi odkázáni na hřiště mezi paneláky a městské parky, kde nikdy není klid. Rozumným kompromisem se tedy stávají byty na okrajích Prahy či v těsné blízkosti hlavního města.

Oblastí, kde se dá bydlet nedaleko přírody, přesto v dojezdové vzdálenosti hlavního města, momentálně vyrůstá několik. Developerské projekty Praha poskytují cenově přijatelné byty nejen mladým rodinám, lokality u Prahy si zamilují všichni, kteří si chtějí doma odpočinout od shonu velkoměsta.

Bydlení v novém bytě má své výhody

Novostavby Praha nabízejí byty o dispozicích 1+kk až 4+kk, k nimž jsou často přidruženy i parkovací stání/garáže, ve vyšších patrech získají obyvatelé také balkony, lodžie či terasy. Jelikož se jedná o zcela nové byty, vše je moderní, ekologické a energeticky úsporné. Provoz novostavby se určitě vyplatí, a přestože je byt v ní dražší než ve starém domě, investovaná částka se brzy vrátí. Byty navíc v mnohých aspektech plně nahradí rodinný dům – mívají i zahradu.

Do čtvrt hodiny jste v Praze

Momentálně jsou k dispozici nové byty Praha například v lokalitě Rezidence Vrchlického, která se nachází nedaleko Smíchova, či Viladomy Zbuzany. Z obou míst se do Prahy dostanete do čtvrt hodiny, výhodou je i dostupnost školek, škol, restaurací i kultury. Funguje tady dobrá autobusová doprava, která vás doveze až k metru, takže děti si mohou do centra na kroužky nebo za kamarády dojíždět i samy. Přesto zde najdete dostatek zeleně, lesy, přírodu. Můžete se tedy spolehnout na rodinný ráz bydlení, přátelskou atmosféru, čisté ovzduší a především klid. Přírodu budete mít za zády.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *