4 rady, jak vybrat šatní skříň

Potřebujete si pořídit novou šatní skříň a nevíte, jak vybrat tu správnou? S pomocí těchto jednoduchých rad to zvládnete s přehledem. V článku najdete 4 tipy, které vám usnadní nákup nového kusu nábytku.

Určete si rozměry

Nejdříve je důležité určit si, jak velkou skříň si můžete vybrat. Šatní skříně se totiž vyrábí v různých velikostech od menších komod až po velké a vysoké varianty. Jakmile si stanovíte rozpětí velikostí, ze kterých můžete vybírat, bude celý proces mnohem jednodušší a snazší. Nezapomeňte také na možnost zkombinovat dva kusy nábytku.

Slaďte skříň s dalším vybavením v pokoji

Pro vytvoření krásně sladěného dojmu v celém pokoji se hodí přemýšlet i nad tím, jaký design zvolíte. Dobře vypadá například bílá šatní skříň, která zesvětlí místnost a pomůže opticky zvětšit prostor. Navíc jde o variantu, která se snadno kombinuje s dalším jinak barevným nábytkem a vybavením. Moderně zařízený byt klade důraz i na maximální využití prostoru, takže můžete ocenit například vestavěnou skříň nebo typ s posuvnými dveřmi.

Kolik potřebujete úložného prostoru?

Praktické vlastnosti nabízí také šatní skříň se zrcadlem. Hodně záleží i na tom, jaké je uspořádání vnitřních prostor, do kterých budete rovnat své oblečení. Někomu více vyhovují poličky, ale jiný nedá dopustit na věšení oblečení na ramínko. Vhodnou volbou je také kombinovaná skříň nabízející obě možnosti. Pokud vyberete správně, vejdou se vám do skříně všechny potřebné věci a udržování přehledného pořádku bude jednoduché.

Na internetu si určitě vyberete

Velkou výhodou moderní doby je možnost nakupovat na internetu. Platí to i pro nábytek, takže bez problému vyberete a pořídíte klidně i novou šatní skříň. Z pestré nabídky si snadno vyberete tu, která se vám hodí nejvíce. Navíc nemusíte řešit dopravu, protože vám zboží doručí až domů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *