Vestavěná skříň vám ušetří spoustu místa!

Mnoho domácností se potýká s nedostatkem úložného prostoru. A spoustu věcí ukládá, kam se dá. Sklepy, půdy, prostory pod postelemi a na skříních pak praskají ve švech, což rozhodně není dobře. Těchto problémů vás přitom vestavěné skříně rychle zbaví.
Vestavěná skříň je velmi praktickým kusem nábytku. V závislosti na jejích rozměrech schová vše, bez čehož se neobejdete, ale co zároveň nechcete mít na očích. Moderní vestavěné skříně spolu s oblečením a obuví pojmou i sportovní náčiní včetně lyží a snowboardů. Záleží na jejich umístění a velikosti.

Opravdu multifunkční skříň

Vestavěné skříně toho ovšem dokážou mnohem víc. Rádi byste opticky zvětšili prostor? Zvolte vestavěnou skříň se zrcadly. Chcete skříň minimalistickou až nenápadnou? Zvolte takovou, která s místností dokonale splyne. A svým designem tak trošku klame. Na pohled totiž vypadá jako stěna. Vaše skříň ale z interiéru může i vyčnívat a plnit tak funkci solitéru.

Vestavěné skříně na míru

Pokud toužíte po skříni, která do vašeho interiéru perfektně zapadne a k tomu bude vyhovovat všem vašim požadavkům, nechte si ji navrhnout na míru. Ještě před tím si ale dobře rozmyslete, co od ní vlastně očekáváte, respektive, co všechno do ní budete ukládat.

Svou skříň si namalujte

Klidně si svou ideální vestavěnou skříň namalujte. A rozvrhněte si, co se v ní kde bude nacházet. Uvědomte si, že každý pásek a klobouček v ní musí mít své místo. Máte hodně bot? V tom případě svou pozornost zaměřte na dostatečné množství polic a regálových systémů. Spodní prádlo zase bude mít své místo v šuplíčcích. A kabáty, košile a šaty zase budete chtít pověsit na ramínka. Myslete na ně při volbě počtu závěsných systémů a konzolí. Praktický je i šatní drátěný program sloužící k ukládání drobností.

Kam s vestavěnou skříní?

Ideálně do šatny, popřípadě do ložnice. Velmi oblíbené ovšem jsou i vestavěné skříně do předsíně. Záleží na prostoru. A charakteru uskladněného zboží. Tahat lyže ze skříně v ložnici zřejmě nebude moc praktické. Stejně jako spodní prádlo ze skříně v předsíni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *