Stropní ventilátor, stojanový nebo věžový?

Pokud přemýšlíte nad pořízením nového ventilátoru do své domácnosti, máte na výběr hned z několika zcela rozdílných konceptů. Některé ventilátory stačí postavit do místnosti, jiné se zavěšují přímo na strop nebo na stěnu. Jsou mezi nimi nějaké zásadní rozdíly? Stropní ventilátor funguje velmi podobně jako stojanový. Jen je mnohem víc estetický a svěží vzduch rovnoměrně šíří po místnosti. Nemusíte ho přes zimu dávat na půdu, kde se na něj bude jen nepříjemně prášit. Naopak velmi efektivně ho využijete i během chladných měsíců roku, a to při ohřívání vzduchu v místnosti.

Stolní ventilátory ve vynikajícím poměru cena/výkon

Moderní a také kvalitně zpracované stropní ventilátory značek VORTICE NORDIK a WESTINGHOUSE máte nyní možnost pořídit za velmi výhodné ceny v obchodě ventilatory-shop.cz. Nejprodávanější kousky zakoupíte již s cenou kolem 2000 Kč a i ty už nabízejí celou řadu užitečných funkcí. Stropní ventilátory obou značek mají minimalistický design. Dokonce si můžete vybrat, zda bude součástí větrání také osvětlení, nebo jestli stropní svítidlo necháte nainstalované samostatně. Při trošce šikovnosti zvládnete k ventilátoru připojit i dálkové ovládání nebo vypínač na stěně. Obě varianty jsou velmi praktické.

Ventilátor stropní – užitečný pomocník do ložnice i do dětského pokoje

Protože se ventilátor stropní hodí do místnosti o rozloze až padesát metrů čtverečných, využijete ho univerzálně kdekoliv. Když ho tedy srovnáte se stojanovým či stolním ventilátorem, má rozhodně větší výkon. Jeho vrtule se točí u stropu a vás tak neruší v každodenních aktivitách. I design je mnohem čistší a elegantnější. Ladit ho můžete do bílých, černých nebo dřevěných tónů. Samozřejmě je v nabídce také industriální celokovové provedení. Kvalitní stropní ventilátory, které nabízejí v obchodě ventilatory-shop.cz, disponují i přes možnost celoročního používání dlouhou životností. Nemusíte se tak obávat, že byste příští rok potřebovali nové zařízení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *