Škrabadla pro kočky větších velikostí jsou stabilní i estetická

Chcete své kočce nebo i více kočičím mazlíčkům udělat radost v podobě šplhacího kmene s boudičkami a škrabadly, jenže si nevíte rady, zda zrovna vaši těžkotonážní kočku stylu Garfield škrabadlo pro kočky unese? Nerozpakujte se a pořiďte jí kočičí strom nadměrné velikosti. Masivní stavební provedení stromu umožňuje jeho bezpečné umístění do pokoje, na chodbu, na verandu nebo prostě někam, kde chce mít vaše kočka prostor pro šplhání, spokojené odpočívání i pozorování okolí.

Kočičí stromy pro Garfieldy a další velké kočky mají spoustu úkrytů a odpočívadel

Vysoké kočičí stromy mají výšku 240 až 260 centimetrů a dokonale vyhovují jedné kočičce i smečce více mourků. XXL škrabadlo pro kočky může být v různých barevných provedeních, díky čemuž se hodí opravdu do jakéhokoliv interiéru. Antracitová i bílá barva jsou dokonalými kontrasty k moderním příbytkům i bytům přírodního charakteru. Na nadrozměrném kočičím stromě se nalézají tři vyhlídkové odpočinkové plochy, jeden odpočinkový a schovávací domeček plus jedna myška na hraní – pochopitelně ne živá… Průměr sisalových kmenů je 7,5 centimetru, základní deska má rozměry zhruba 60×35 cm, střední vyhlídková plocha má stejnou velikost jako základová plošina a nejvyšší vyhlídkové odpočívadlo je velké cca 40×30 cm.

Nadrozměrná šplhadla pro kočky vyhovují jak jedné velké kočce, tak více menším šelmám

Důmyslná šplhadla pro kočky jsou zkonstruována tak, aby se na nich vaši mazlíčci nikdy nenudili. Šest sisalových kmenů dává prostor pro pravidelné a potřebné broušení drápků, jakož čtyři plyšové kmeny jsou dostatečnou náhradou za přírodní větve. Kočky si na nich mohou dle libosti skákat, dovádět, hopsat i odpočívat a ani jim nepřijde divné, že tento šplhací strom je od toho přirozeného trošku odlišný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *