Plastové přepravky a palety upotřebíte ve skladu, obchodě i dílně

Díky plastovým přepravkám bude mít ve vaší firmě všechno svůj řád. Vyrábějí se v mnoha designech, velikostech a provedeních, takže si je oblíbí majitelé zelinářství, dílenského obchodu, cukráři, a především skladníci.

Skladování bez problémů

Kvalitní plastové přepravky zajistí pořádek ve všech úsecích jakékoliv společnosti. Dobře se skladují, přenášejí a udržují v čistotě. Plast je pro výrobu přepravek a palet ideální, protože se dobře tvaruje, a přitom je odolný.

Ještě před pár lety byly plastové palety a přepravky těžké, nevzhledné a nepraktické. To se však změnilo. Nyní se vyrábějí z plastu, který se pyšní mnoha výhodami. Je nutné zmínit jejich variabilitu. Jsou totiž k dostání jako univerzální, regálové, zkosené, paletové i stohovací. Dokonce existují přepravky na ovoce a zeleninu, maso, lahůdky, zákusky. Krásně do nich vidíte, takže vám ani špatný náklad neunikne. Za zmínku stojí jejich barevné rozlišení, což umožňuje rychlejší orientaci při rozlišení zboží.

Lehké jako pírko, přitom spolehlivé

K dalším pozitivům plastových přepravek patří jejich skladnost, nízká hmotnost a naopak vysoká nosnost. Modely z plastu jsou stohovatelné, a proto nebudou nikde zavazet. Kvalitní plastové modely jsou z recyklátů, z toho důvodu do nich můžete uskladnit i potraviny. K dispozici jsou rovněž výrobky v antistatickém provedení, do nich lze uskladnit elektro zboží. Majitele obchodů a firem potěší, že se dají potisknout logem společnosti. Díky potisku se vám už žádná plastová přepravka neztratí!

Pokud se podíváte na web s dílenskými potřebami, Storage, zajistíte si nejen nákup plastových přepravek, ale i jejich potisk. Přikoupit můžete i regálové systémy, kovový nábytek, pracovní stoly, organizéry, kovové bedny a značkovou techniku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *