Naše zkušenosti s ePoptávka aneb v době covidu je třeba zkusit vše

Jsme malá rodinná firma dodávající nerezové zábradlí nejčastěji do rodinných domů, ale také do průmyslových budov. Vyrábíme zábradlí do interiéru i exteriéru, ke schodům i na terasy. S nedostatkem zakázek jsme v době před covidem nikdy neměli problémy.

Covid ovlivnil spoustu odvětví, dokonce i takové firmy, jež nebyly přímo státem nuceny mít zavřeno. Lidé se báli, nevěděli, co bude dál, nechtěli investovat do věcí, které nejsou nutné. Zakázek nám ubylo, a tak jsme začali přemýšlet, kde shánět nové. Nakonec jsme se registrovali na serveru ePoptávka.cz.

Největší poptávkový systém v ČR je rájem pro stavební firmy

Uvažovali jsme o vícero poptávkových systémech, ale ePoptávka je v ČR největší, nakonec jsme se tedy rozhodli vsadit na tohoto osvědčeného hráče. Ačkoliv je na serveru registrovaná velká řada dodavatelů z různých odvětví, nejvíce se daří stavebnímu sektoru. V kategorii stavba a bydlení je registrovaných téměř půl milionu dodavatelů a my mezi nimi! Druhou nejoblíbenější kategorií je průmysl, pak export-import, obchod a služby, ostatní jsou těžce pozadu.

Čím to je? Této distribuci odpovídají i poptávky z řad klientů. Velký zájem je zejména o služby ze sektoru stavby a bydlení, což nám hraje do karet.

Do poptávkového systému jsme šli naplno

Členství na ePoptávka je zpoplatněné, což je hlavní důvod, proč jsme se snažili tomu dát maximální energii, když už jsme ty peníze zaplatili. Na každou poptávku, jež nám skrz systém byla doručena, jsme připravili opravdu detailní nabídku. Nedaří se nám proměnit v zakázku úplně každou poptávku, jež nám přijde, ale úspěchy slavíme. Členství na serveru se nám dávno vrátilo a nejlepší je, že zákazníci, jež jsme získali přes ePoptávku, generují zase další zákazníky – své známé, případně mají sami opakovaný zájem o naše služby.

My tedy můžeme ePoptávku jedině doporučit. Vy si můžete zatím přečíst další zkušenosti s ePoptávka a pak se rozhodnout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *