Jak zařídit prima pokoj pro kluka?

Děti spí v postýlce v ložnici maximálně do dvou let. Poté by měly mít své vlastní lože i pokojíček. Věřte, že zařizování království pro kluky je zcela odlišné než pro holky. Chlapci si potrpí na modrou anebo zelenou barvičku a dekorace s auty. To by se děvčátkům asi moc nezamlouvalo.

Pár tipů na začátek

Před kolotočem vybírání a nakupování byste si měli rozmyslet, jakou barvou vymalujete pokoj. Od toho se odrazíte, protože můžete následně zvolit nábytek do dětského pokoje pro kluka laděný do určité barvy. Rozhodně byste měli vymezit herní, učební a spací prostor. Jakmile jsou chlapci malí, prahnou po více barevných dekoracích. Nedají dopustit na parádní postel s pohádkovými hrdiny. V tomto případě jsou oblíbená lože v podobě autíčka. Nemusíte se bát, jejich cena je přijatelná. Lze zmínit i barevný soulad závěsů a koberce. Máte dva syny? Určitě jim padne do oka postel ve tvaru autíčka i s horním spaním. Patrové postele s úložným místem, herním koutem a případně skluzavkou patří k nejprodávanějším.

Kam s věcmi?

Jakmile jste rozdělili dětský pokoj na pomyslné díly, zaměřte se na osvětlení, centrální i v podobě lampiček u postele a pracovního stolu. Už na začátku je klíčový úložný prostor. Školní potřeby se vejdou do velkého pracovního stolu a poliček nad ním. Vášnivý čtenář ocení knihovnu. Oblečení patří do vysoké skříně a komody. O pohodlí se postará kvalitní kancelářská židle s houpacím mechanismem a područkami, ale také sedací vaky. Teenageři budou spokojeni s křesílkem či stylovou pohovkou. Rádi byste pořídili synovi kvalitní vybavení a dekorace do dětského pokoje? Podívejte se na Atan nábytek, kde jsou židle, postele, komody, křesílka, pohovky, tabule, stoly i kompletní sestavy pro malé chlapce i větší kluky. Počítejte s bohatým výběrem, příjemnými cenami, rychlým dodáním i dopravou zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *