Foukaná tepelná izolace v létě chladí, v zimě hřeje, navíc izoluje i proti hluku

TZ izolace jsou specialitou, na niž je zaměřen Zbyněk Trunečka. Jedná se o foukané tepelné izolace a hlukové izolace Climatizer Plus a minerální vlnu Isover granulát. Zmíněná izolační hmota se aplikuje s využitím speciálního stroje, a to metodou foukání suché materie do dutin, případně do volného prostoru. Jedinečné vlastnosti materiálu a unikátnost metody foukáním umožňují realizaci foukané tepelné izolace do objektů s těžko přístupnými prostory. Proto můžete nafoukat izolaci do dutých trámových stropů, podlah, dutých příček a podobných míst. Při použití mokrého nástřiku s přidaným pojivem se dají izolovat také fasády domů, na které se poté namontuje fasádní odvětrávací systém. Proto je foukaná tepelná izolace vhodná u rekonstrukcí, dodatečných izolací, ale i u novostaveb – v pasivním a nízkoenergetickém duchu. Při izolaci stropních konstrukcí, podlah a vnějších zdí majitelé objektu ročně ušetří až desítky procent nákladů na vytápění oproti neizolovanému domu.

Foukaná minerální izolace je vhodná na protipožární zateplení stropu a podlah

Foukaná minerální izolace Climastone je tvořena granulátem z minerální vlny, rozvlákněnou směsí hornin a dalších přísad. Hydrofobizovaná izolace je vhodná pro zateplení stropu, podlahy, podkroví, střechy, stěny nebo příčky. Hodí se pro konstrukce oddělující požární úseky, protipožární stěny, podhledy, nouzové a únikové východy, instalační a kabelové šachty. Nesmí se zaměňovat se skelným vláknem. Minerální izolace je součástí balíčku systému COMPRI.

Ceník foukané izolace je příznivý pro jednotlivce i větší stavební firmy

Ceník foukané izolace je úměrný množství, které je třeba nanést do konkrétních prostor. Vždy platí stejná cifra: 900 korun za metr krychlový, ale je jasné, že objemové plnění do uzavřených dutin stěn a krovů si vyžádá jiné množství materie než volné vodorovné fo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *