Bytový textil mám raději než nové módní výstřelky

Mým obrovským hobby je zkrášlování našeho bytu. Miluji, když každá věc má své místo a když se každý den z práce s mužem vracíme do čistého a útulného bytu, ve kterém si můžeme v klidu popovídat od všech situacích, které jsme během dne prožili u šálku lahodné kávy. Bytový textil a vše kolem něho, tak neodmyslitelně tvoří 90% našeho vybavení. Miluji hřejivé deky, příjemné polštáře a luxusní povlečení, do kterého každý večer s radostí uléhám. Přiznám se, že tyto výrobky mám mnohem raději než třeba nové oblečení, které podléhá nejnovějším módním výstřelkům.

Koupelnový textil je dominantou naší koupelny

Nejen já, ale i můj muž si potrpí na příjemných materiálech a to nejen na oblečení. Proto si naprosto zamiloval koupelnový textil, který jsem pořídila. Sada osušek i příjemných froté ručníků se stala jeho věrným společníkem při každé jeho koupeli. Miluje jejich savost i příjemný vzhled, který nám vždy ladí s barvou naší koupelny. Díky variabilitě provedení a druhů velikostí, se naučil volit ručníky podle potřeby tak, že každý typ používá na něco jiného. Navíc si ho pochvaluje i moje dcera, která na ručníky s dětskými hrdiny nedá dopustit.

Kuchyňský textil si s dcerou pochvalujeme

Má dcera zbožňuje, když se mnou může trávit společný čas v kuchyni. Samozřejmě, že díky tomu, že je jí teprve sedm, jí nechávám pomáhat mi spíše u míchání těsta a přidávání ingrediencí do jejich oblíbených dortů. I přesto se ovšem velmi často zašpiní a čas od času řada ingrediencí skončí místo na pekáči na jejím tričku. Právě proto jsem nám pořídila originální kuchyňský textil, který zahrnuje dvě zástěry. A sice jednu dětskou pro dceru a jednu pro mne. Od té chvíle tráví v kuchyni ještě více času než předtím a obě si tento společně strávený čas velmi užíváme. Nyní se chystám ke koupi pestrobarevných kuchyňských utěrek a chňapek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *