Trendy v malování pokojů pro rok 2017

Stavíte rodinný dům nebo rekonstruujete byt a rádi byste si nechali vymalovat stěny od šikovných malířů? Při hledání můžete dát na osvědčené recenze od Vašich známých nebo zkusit najít pečlivé a manuálně zdatné malíře před internetový stavební portál Stavdum.cz. Nechcete-li si postavit rodinný dům svépomocí, pravděpodobně budete potřebovat také pomoci s jeho exteriérem, kreativní zahradní architekty najdete zde www.stavdum.cz/regionalni-katalog/zahradni-architekt/praha/.

Co mohou nabídnout malířské firmy

Malíři Plzeň jsou skuteční profesionálové ve svém oboru. Snadno si poradí se zakázkami malých pokojů i místností velkého rozměru. Díky internetovému stavebnímu portálu Stavdum.cz můžete najít malíře, kteří poskytují kvalitní služby za velmi příznivé ceny. Spousta malířů se nezaměřuje pouze na malířské, ale také lakýrnické a tapetářské práce. Požádat je můžete také o splnění zakázky v podobě tvorby benátského štuku, antické zeminy či patinování. Některé malířské firmy se zabývají také aplikací zvláštních efektů na stěny, stříkáním pod vysokým tlakem, tmelením a sádrováním, penetračními nátěry, lepením ozdobných prvků a odstraněním tapet. Domluvit se můžete s malíři nejen na nanesení nátěrů či provedení malby v pokojích a bytech či rodinných domech, ale také v kancelářích či dalších interiérech a exteriérech.

Trendy pro rok 2017

Jelikož domov je vlastně takovou jistou vizitkou, každého jeho majitele, není divu, že se klade důraz na aktuální trendy. V současnosti se čím dál tím oblíbenější stává oživování stěn různými barvami či tapetami. Díky řemeslníkům Brno zjistíte, co je pro letošní rok moderní, a uděláte si jasnou představu o tom, jak by mohl vypadat interiér Vašeho domova. S dobou rozhodně půjdete, dáte-li na přírodní barvy a materiály i celkově jednoduchý a vzdušný design. Za ideální barevné odstíny jsou považovány různé kombinace zemité zelené barvy, terakotové nebo béžové. Krok stranou neuděláte ani s dřevitými odstíny. Favoritem pro letošní kalendářní rok je však bezpochyby svěží zelená. Tato barva totiž zmírňuje stres, vytváří rovnováhu a podporu kreativitu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *